World War Z: Aftermath, PS5 ve Xbox Series’e de Geliyor

Saber Interactive tarafından yapılan duyuru ile World War Z: Aftermath için PlayStation 5 ve Xbox Series güncellemesi, bu ayın sonlarına hakikat yayınlanacak. Ayrıntılar haberimizde.

World War Z: Aftermath, ana oyunun geliştirilmiş versiyonu oluyor. 2006 yılında yayınlanan kitabı ile tıpkı ismi taşımasına karşın pek fazla teması olmayan ve 2013 yılındaki sinema ile tıpkı kozmosta geçen World War Z, kıssa olarak zombi kıyameti sonrasında Moskova, New York, Kahire, Sydney, Paris, Barcelona, Kudüs ve Tokyo dahil on beş farklı kentte hayatta kalmayı başaran kümelerin başlarından geçenleri anlatıyor.

2021 yılının Eylül ayında yayınlanmış olan geliştirilmiş versiyon ise, Game of the Year Edition ve Marsilya, Roma ve Kamçatka yarımadası olma üzere üç yeni bölge, yeni karakterler, revizyondan geçirilmiş yakın dövüş sistemi ve birinci kişi bakış açısı modu ile geliyor.

Yeni Kuşak World War Z: Aftermath Güncellemesi Ne Vakit Geliyor?

Bugün geliştirici ve yayıncı pozisyonunda bulunan Saber Interactive, oyunun PlayStation 5 ve Xbox Series için de fiyatsız Horde Mode XL güncellemesi ile yayınlanacağını duyurdu. 24 Ocak 2023 Salı günü yayınlanacak 4K çözünürlükte 60 FPS akıcılıkta oynanabilecek olan mevcut jenerasyon versiyonu, PlayStation 4 ve Xbox One versiyonuna sahip olanlara fiyat yükseltme olarak sunulacak.

Horde Mode XL yalnızca PC, PlayStation 5 ve Xbox Series versiyonlarında olacak. Oynanışta rastgele bir değişiklik yapılmayacak olsa da, binden fazla zombi içerecek.

24 Ocak 2023 tarihinde ayrıyeten bütün versiyonlar için Horde Mode Z için dönüştürücüler, yeni silahlar ve revizyondan geçirilmiş ve güzelleştirilmiş silah etap kaydetme sistemi sunacak.

Başa dön tuşu