Watch Dogs Epic Store’da ücretsiz olacak!

Ubisoft takımının 2014 yılında Grand Theft Auto serisine rakip olarak çıkarmış olduğu Watch Dogs, önümüzdeki hafta Epic Store üzerinden fiyatsız olarak sunulacak!

Watch Dogs Epic Store’da fiyatsız olacak!

Epic Store, her hafta olduğu üzere bu haftada birbirinden hoş oyunları fiyatsız olarak bilgisayar platformu oyuncularına sunarak memnun etmeye devam ediyor. Dün bilgisayar platformu oyuncularına A Short Hike, Anodyne 2: Return to Dust ve Mutazione olmak üzere üç farklı oyunu fiyatsız olarak sunmaya başlayan Epic Store, oyuncuları memnun etmeye doymuyor! (Bu ortada isteyen oyuncular toplam pahası 79.5 TL olan bu üç oyunu Epic Store üzerinden kütüphanelerine hala ekleyebilir ve oyunlara sınırsız mühlet ile sahip olabilirler)

Birçok yeni oyun ile oyun severlerin karşısına çıkmaya devam eden Epic Store, önümüzdeki hafta ise Steam’de 24 TL olan The Stanley Parable ve 135 TL fiyat etiketine sahip olan Watch Dogs oyununu, bilgisayar platformu oyuncularına fiyatsız olarak dağıtacak.

Oyunun konusundan bahsedecek olursak; Watch Dogs, gelecek bir vakit diliminde ve Chicago kentinde geçiyor. Kentteki tüm “teknoloji” barındıran aygıtlar, onları yöneten merkezi bir işletim sistemi yani Central Operating System (CtOS) tarafından denetleniyor. Bahis işletim sistemi ve teknoloji olunca, bilgisayar korsanları da bu kozmostaki yerlerini alıyorlar. Karakterimiz Aiden Pearce da başarılı bir bilgisayar korsanı. Geçmişte yaşadığı aile trajedisine yol açan hatalı geçmişi için adalet arayan Pearce, bu adaleti kentte hack’lenebilen her türlü teknoloji ile birlikte aramaya devam ediyor. Dilerseniz aşağıdan oyunun sistem ihtiyaçlarını inceleyelim.

Watch Dogs oyununun en az sistem ihtiyaçları;

İşlemci: IntelCore 2 Quad Q8400 2.66Ghz or AMDPhenom II X4 940 3.0Ghz
Hafıza: 6GB RAM
Ekran Kartı: 1024 VRAM DirectX 11 Shader 5.0
DirectX: v9
Boş Alan: 25 GB

Başa dön tuşu