Steam’de Geçen Haftanın En Çok Satanları: 5 – 11 Eylül

Steam’de geçen haftanın en çok satanları listeleri yeni olarak yayınlanmaya devam ediliyor. Geride kalan son haftaya ait olarak Valve tarafından yayınlanan listelerin bu yenisinde, bakalım bizleri nasıl bir sıralama karşılıyor? Ayrıntılar haberimizde.

5 – 11 Eylül 2022 tarihleri ortasını kapsayan şimdiki listenin tepesinde tekrar bir değişiklik yaşanmış değil. Ne var ki, bizleri şaşırtmayacak biçimde, geçtiğimiz haftalarda olduğu üzere değerli değişikliklerin yaşandığı bir tablo ile karşı karşıya olduğumuzu görebiliyoruz.

Steam’de Geçen Haftanın En Çok Satanları Listelendi

  1. Steam Deck
  2. Forza Horizon 4
  3. Red Dead Redemption 2
  4. Marvel’s Spider-Man Remastered
  5. NBA 2K23
  6. Cult of the Lamb
  7. Disney Dreamlight Valley
  8. Forza Horizon 5
  9. Titanfall 2
  10. Elden Ring

Steam Deck aygıtının aman vermeden tepeyi bir sefer daha savunduğu haftada, yeni listede büyük değişikliklerin yaşanmaya devam ettiğini görebilmek mümkün oluyor O denli ki Destiny 2: Lightfall genişletme paketinin Annual Pass ile artık birinci onda yer almadığını görüyoruz. Yerine, birinci ona geri dönüş yapan Forza Horizon 4 yerleşmiş durumda.

Bir evvelki haftanın son sırasında yer alan Red Dead Redemption 2, Rockstar Games şirketinin takviyesini kesme açıklamasından sonra, yedi basamak birden çıkarak üçüncü sırada yer aldı.

Dördüncü sırada rastgele bir değişiklik yaşanmamış iken, NBA 2K23 oyununun çıkışı ile listeye beşinci sıradan giriş yapmış olduğunu görüyoruz. Geçtiğimiz haftanın yedincisi olan Cult of the Lamb altıncı sıraya yükselmiş ve yeni çıkan Disney Dreamlight Valley, yedinci sıradan listeye giriş yapan bir başka oyun olmuş.

Güncel liste ile birinci ona daha geri dönüş yapan iki oyun daha var. Bunlardan biri tanesi sekizinci sıradaki Forza Horizon 5 ve son sıradaki Elden Ring. Titanfall 2 de yeri değişmeyen bir öbür oyun olarak karşımıza çıkıyor.

Başa dön tuşu