Ucuz Nintendo Switch modeli bu yıl geliyor!

Nikkei’nin raporuna nazaran, daha ucuz Nintendo Switch modeli bu sonbaharda satışa sunulacak. Daha ucuz Nintendo Switch modeli taşınabilir kullanım için tasarlanmış ancak yeniden de dock ünitesine sahip olacak ve televizyon ile kullanılabilecek.

Ucuz Nintendo Switch modeli bu yıl geliyor!
 

Nikkei ayrıyeten Nintendo’nun “yeni kuşak Nintendo Switch” modelinin prototipi üzerinde çalıştığını belirtiyor. Rapora nazaran, Nintendo daha değerli ve daha gelişmiş özelliklere sahip olacak bu modelde çeşitli donanımsal ve yazılımsal özellikleri test ediyor. Daha az değerli Nintendo Switch modelinden sonra satışa sunulması planlanıyor.
 
Geçtiğimiz ay da Wall Street Journal’den Takashi Mochizuki, Nintendo’nun bu yazın başlarında iki yeni Nintendo Switch modelini piyasaya sunacağını rapor etmişti. İki rapor ortasındaki çıkış tarihleri ve geliştirme sürecinde kaydedilen ilerleme birbirlerine uymasa da modellerin detayları uyuyor.

Nintendo husus hakkında şimdi resmi bir açıklamada bulunmadı. Bildiğiniz üzere Nintendo Switch modelleri bilhassa Türkiye pazarında çok değerli bir formda kullanıcıların beğenisine sunuluyor. Piyasaya sürülecek olan ucuz model en çok Türk kullanıcılarının dikkatini çekecektir diye düşünüyoruz. 

Ne kadarlık bir kırpma kelam konusu olacak bilinmez fakat aygıtın en azından 1500-2000 TL bandında olması herkese nefes aldıracaktır diye düşünüyoruz. 

Başa dön tuşu