Ubisoft+ Game Pass Bünyesine Bu Ay Katılabilir

Uzun vakittir gündeme gelen Ubisoft+ Game Pass servisine geliyor söylemi, görünüşe nazaran bu ay hayata geçirilecek. Mağazadaki birtakım oyunların fiyatsız olarak görünmeye başlaması, bunun en büyük delili oldu.

Hatırlayacağınız üzere son olarak geçtiğimiz yılın başlarında, Ubisoft tarafından tarafından yapılan Twitter paylaşımı ile Ubisoft+ servisinin Game Pass bünyesine de ekleneceği duyurulmuştu. Fransız yayıncının fiyatlı abonelik servisinin özellikle yenilenmiş PlayStation Plus bünyesine katılmasının akabinde, gözler Xbox tarafına dönmüştü.

Ubisoft+ Game Pass Bünyesine Katılmaya Hazırlanıyor

Uzun vakitten sonra, bahisle ilgili heyecan verici bir gelişme yaşandı. Twitter kullanıcısı MauroN13, mağazadaki Assassin’s Creed Valhalla, Watch Dogs Legion, Far Cry 6 ve The Division 2 dahil kimi Ubisoft oyunlarının fiyatsız göründüğünü fark etmiş.

Şu an için hususla ilgili olarak ne Microsoft ne de Ubisoft tarafından yapılmış resmi bir açıklama yok. Anca görünüşe nazaran, beklenen duyuru yakın bir vakitte gerçekleşecek. Gelişmeleri takipte olacağız.

Bildiğiniz üzere Ubisoft, 2019 yılının Eylül ayı içerisinde fiyatlı abonelik servisi Uplay+’ı faaliyete sokmuştu. 2020 yılının Ekim ayı içerisinde Uplay ile Ubisoft Club servislerinin Ubisoft Connect ismi altında birleşmesine ek olarak, Uplay+ da Ubisoft+ ismini almış ve eş vakitli olarak PC platformunun yanı sıra Amazon Luna ve Google Stadia sistemlerinde de faaliyete geçmişti.

Henüz ülkemizde bulunmayan ve kullanıcıların aylık abonelik alabildikleri bu serviste, Assassin’s Creed Valhalla, Watch Dogs: Legion ve Immortals: Fenyx Rising dahil yüzden fazla oyuna erişim sağlayabiliyorlar. Ubisoft+ birebir vakitte özel sürümler, klasik oyunlar ve ek içerik paketlerini de kullanıcıların beğenisine sunuyor.

Başa dön tuşu