Türk yapımı Curse of Anabelle oyunu satışa çıktı

Ülkemizde son periyotta oyun kesimi ismine sevindirici gelişmeler yaşanıyor. Günümüzden bir 10 sene öncesine kadar Türk imali oyun bulmak epey zorken, şimdilerde pek çok üretimle karşılaşıyoruz.

Türk imali son oyunlardan birisi de Rockwise tarafından geliştirilen Curse of Anabelle. Daha evvel Soldiers of the Universe isimli oyun ile dikkatleri üzerine çeken Rockwise’ın imzasını taşıyan Curse of Anabelle geçtiğimiz gün itibariyle raflardaki yerini aldı.

Türk Telekom’un dijital oyun satış platformu PlayStore üzerinden de satışa sunulan oyunun fiyatı ise 27 TL. Ayrıyeten oyunun çıkış haftasına özel olarak Curse of Anabelle’i alana Soldiers of the Universe oyunu da ikram edilecek.

Bu ortada taban not olarak belirtelim. 27 TL’lik bu etiket fiyatı oyunun çıkış tarihine özel olarak belirlenmiş durumda. Olağan kaidelerde oyunun fiyatı 40 TL olacak.

Dünya efsanelerine, mitlerine dayanan ve gizemli bir oyun tecrübesi vadeden Curse of Anabelle, macera-korku çeşidine yeni bir soluk getiriyor. Oyun severler bu macerada milattan evvel 10 yüzyıla kadar uzanan bir gizemi ortaya çıkaracak ve dünyadan bile daha yaşlı karanlık güçlerle karşı karşıya gelecekler.

Eğer siz de kaygı oyunlarından hoşlanıyorsanız, Türk oyun kesimine takviye olma açısından Curse of Anabelle’i deneyimlemenizi tavsiye ederiz.

Başa dön tuşu