Diablo 4 için İki Beta Testi Daha Duyuruldu

Blizzard Entertainment tarafından Diablo 4 için iki beta testi daha planlanıyor. Birisi bu yıl bitmeden başlayacak iken, oburu ise önümüzdeki yılın başlarında gerçekleştirilecek. Ayrıntılar haberimizde.

Diablo serinin yeni oyunu ile şayet bir aksilik yaşanmaz ise önümüzdeki sene buluşacağız. Blizzard Entertainment tarafından geliştirilmesine devam edilen Diablo 4 için bir test süreci, şu anda devam ediyor. Aile ve arkadaşlar kapsamında gerçekleştirilen kapalı beta testi için dün prestijiyle bir oynanış görüntüleri sızdırılmıştı. İki kısım halinde ve toplamda kırk beş dakikaya yakın olan oynanış görüntüleri ile oyunun mevcut durumu hakkında bilgi sahibi de olmuştuk.

Diablo 4 için İki Beta Testi Daha Geliyor

Geliştirici tarafından yapılan açıklamalara nazaran önümüzde biri açık ve biri de kapalı olmak üzere iki testin gerçekleştirilmesi de planlanıyor. Kapalı beta testi bu yıl bitmeden evvel PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series üzerinde gerçekleştirilecek.

Kapalı beta testi için rastgele bir halde kayıt yaptıramıyorsunuz; zira, Blizzard Entertainment tarafından yapılan açıklamaya nazaran, son periyotta Diablo 2: Resurrected ve Diablo 3 oyun sonu içeriklerini çokça oynamış olan oyuncular ortasından seçilen şanslı oyuncular iştirak hakkı kazanacakmış. Her ne kadar başlama tarihi muhakkak olmasa da, iştirakte bulunma yönergeleri ile davetiyelerin 18 Kasım 2022 prestijiyle gönderilmeye başlanacağı söyleniyor.

Eğer Diablo 4 oyununu çıkışından evvel denemeyi istiyorsanız, rastgele bir şart olmaksızın gerçekleştirilecek olan açık beta testinin ise 2023 yılının başlarında gerçekleştirileceği müjdelendi. Kapalı beta testinde olduğu üzere tekrar PC ve konsollar genelindeki gerçekleştirilecek olan teste, dileyen her oyuncu iştirakte bulunabilecek.

Diablo 4 Konusu

Hikaye olarak bizi kronolojide Diablo 3 oyununun yıllar sonrasına götürecek olan Diablo 4, High Heavens ve Burning Hells aksiyonlarının milyonları katletmesinin arkasındaki bir vakitte geçecek ve gücün boşluğunda ünlü isim tekrar ortaya çıkacak.

Başa dön tuşu