The Game Awards 2022 Fragmanı Yayınlandı

Yılın son büyük gösterisine artık sayılı bir vakit kaldı. Bunun öncesinde, hem otuzdan fazla kategoride mükafatların dağıtılacağı, hem geliştirilme etabındaki oyunlar hakkında yeni haberleri alacağımız, hem müzikal performansların sergileneceği ve hem de yeni oyunların duyurulacağı gece için The Game Awards 2022 fragmanı yayınlandı.

Aşağıdan izleyebileceğiniz iki buçuk dakikaya yakın uzunluktaki fragmanda, God of War Ragnarök, Arcane, A Plage Tale: Requiem, Resident Evil Village, Stray, Elden Ring, Bayonette 3, Tekken 8, Horizon: Forbidden West, Cyberpunk 2077 ve daha pek çok oyunu görebiliyoruz. Yani büyük gecede hangi oyunların sahneye çıkacağına dair bir fikir veriyor da diyebiliriz. Elbette bunların birçoğu, ödül almak için kıyasıya rekabette olacak oyunlar lakin içlerinden yeni içerik duyurusu ile karşılaşacaklarımız da olacaktır.

The Game Awards 2022 Fragmanı

Öte yandan, 9 Aralık 2022 Cuma günü TSİ 3:10 sıralarında başlayacak olan The Game Awards 2022 ile ilgili kimi açıklamalarda bulunmuş olan Geoff Keighley, evvelki yıllara nazaran daha kısa lakin daha dolu dolu bir gösteri ile karşılaşacağımızı belirtti. Öteki bir deyişle, 2021 yılında olduğu üzere dört saate yakın bir sunum olmayacak. Esasen Keighley de programın uzunluğu ile yorucu olduğunu, bir kesimi olmayı isteyen çok oyun ve öbür şeyler olsa da, bunlardan kısarak bu sefer daha rafine bir gösteri hazırladıklarını umduklarını söylemiş.

Şimdilik net bir müddet belirtilmemiş olsa da, otuz yahut kırk oyun için yeni içeriklerin gösterileceğini ve uygun sayılabilecek kadar yeni oyun duyurusu ile karşılaşacağımız da söyleniyor. Bu yılın gösterisi, Facebook, TikTok, Twitch, Twitter ve Youtube dahil kırktan fazla eş akış servisi üzerinden yayınlanacak. Ayrıyeten bir IMAX tecrübesi de planlanıyor.

Başa dön tuşu