The Division Oyunları Yol Haritaları Açıklandı

Beklenen gün geldi ve bu ay için planlanan Ubisoft Forward’ı da geride bıraktık. Her ne kadar Assassin’s Creed duyuruları ile aktifliğin yıldızı olsa da, başka büyük oyunlar için de yeni haberler aldık. Bu bağlamda, The Division oyunları yol haritaları hakkında da yapılan yeni açıklamalar ile hem The Division 2 hem de taşınabilir oyunlar ile ilgili ne üzere hazırlıklar olduğunu da öğrenmiş olduk.

The Division Oyunları Yol Haritaları Detayları

Fransız yayıncı tarafından belirtilene nazaran, The Division 2 için Price of Power ismi altında onuncu dönem içerikleri yayınlanacak. İçerikler hakkındaki ayrıntılı bilgilerin yarın TSİ 17:00 sıralarında gerçekleştirilecek özel bir canlı yayın ile verileceği söyleniyor olsa da, General Peter Anderson ile ilgili kıssayı takip edeceğini öğrenmiş olduk.

Güce aç olup da Antwon Ridgeway’in düşüşü ve True Sons topluluğunun yeni bir taraf arayışında olmasıyla, Anderson The Division birliğini yok etmek için yeni bir takım kurma fırsatı yakalayacak. Bu bağlamda Black Tusk ile barışı sağlayacak iken, The Division ise Sokolova’nın ileri seviye grubunun yerini tespit etmek ve birleşme tamamlanmadan evvel etkisiz hale getirmek durumunda olacak.

13 Eylül 2022 Salı günü başlayacak olan yeni dönem, oyunun dördüncü yılının ikincisi olacak ve Countdown Mode ve iki kale için yeni zorluk dereceleri, iyileştirmeler, Shape Paragon ve Dark Path Apparel aktiflikleri ve yeni bir Dönem Bileti ile gelecek.

On birinci dönemin ise bu yıl bitmeden yayınlanması ve yeni öykü vazifeleri, yeni Manhunt amaçları, yeni bir müttefik ve yeni bir PvE modu ile gelmesi bekleniyor iken, ardından de beşinci yıl ile yeni oyunun dayanağına devam edilmesi planlanıyormuş.

Sunumda ayrıyeten taşınabilir oyunlar The Division: Heartland ve The Division: Resurgence için de yeni fragmanlar yayınlandı. Bununla birlikte, Android ve iOS kullanıcıları için her iki oyun için de kapalı beta testi kayıtları da açıldı.

The Division: Resurgence kapalı beta testine katılmış olan kullanıcılar, Conflict ve Dark Zone’u denemenin yanı sıra, kentin en tehlikeli düşmanları ile karşılaşacağımız farklı bir PvPvE modu da bizleri bekleyecekmiş. Conflict bünyesinde Domination modu bulunacak iken, Skirmish ise sonradan eklenecekmiş.

Açık dünya oynanışın devam ettirileceği ve fiyatsız olacak The Division: Heartland oyununda ise, şu vakte kadar karşılaşacağınız en saldırgan ve iddia edilemez salgın ile gayrete gireceksiniz. PvE oynanan Excursion Operations ve PvPvE oynanan Storm Operations modları olacak.

Excursion Operations öbür oyuncular ile birlik olup, misyonları tamamlayarak ve teçhizat toparlayarak savaş alanına karşı hazırlık yapmanız bekleneceği bir oynanışa dayalı olacak. Storm Operations ise PvEvP biçiminde gerçekleşecek ve kırk beş oyuncuya kadar dayanağın sunulacağı grup tabanlı maçlarda, bir yandan ölümcül virüsten kurtulmaya çalışır iken bir yandan da Vultures ismi verilen düşman bir küme ve Rogue casuslar ile gayret halinde olacaksınız.

Başa dön tuşu