Watch Dogs PC için ücretsiz oldu! Hemen indirin!

C

Korona virüsü, ülkemizde faal olarak görülüyor ve insanlara konutunuzda kalın daveti yapılıyor. Ülkemizdeki değerli oyun fiyatları ve genç nüfus düşünülünce, fiyatsız oyunlar birçok kişi için çok cazip olabiliyor. Unreal Tournament, Gears of War ve Fortnite üzere oyunların imalcisi Epic Games, bir müddettir kendi dijital mağazasını açmış durumda.

Bu mağazayı tanıtmak ve kullanımını artırtmak isteyen firma, muhakkak aralıklarla oyunculara parasız oyunlar sunuyor. Bu sefer parasız sunulan oyunlar Watch Dogs ve The Stanley Parable oldu. Oyunları indirmek ise epey kolay. Epic Games Launcher’ı indirip mağazanın ana sayfasından oyunları fiyatsız olarak kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Bu fırsat 26 Mart 2020, saat 18:00’da sona erecek.

Ubisoft Montreal tarafından geliştirilen ve 2014 yılında piyasaya sürülen Watch Dogs, Aiden Pearce isimli hacker’ın maceralarını bahis alıyor. Açık dünya yapısıyla beğeni toplayan üretimin, devam oyunu Watch Dogs 2, 2016’da raflardaki yerini aldı. Seriye yeni eklenecek olan oyun Watch Dogs Legion ise geçtiğimiz sene duyuruldu.

Bir başka haberimizde de Square Enix‘in iki Tomb Raider oyununu fiyatsız olarak verdiğini sizlere aktarmıştık. Habere buradan ulaşabilirsiniz.

Başa dön tuşu