Steam’de Geçen Haftanın En Çok Satanları: 22 – 28 Ağustos

Steam’de geçen haftanın en çok satanları listeleri şimdiki olarak yayınlanmaya devam ediliyor. Geride kalan son haftaya ait olarak Valve tarafından yayınlanan listelerin bu yenisinde, bakalım bizleri nasıl bir sıralama karşılıyor? Ayrıntılar haberimizde.

22 – 28 Ağustos 2022 tarihleri ortasını kapsayan yeni liste, tıpkı vakitte Steam Deck için dorukta geçirilen haftalara bir yenisini daha ekledi. Bir evvelkine nazaran tekrar besbelli değişikliklerin yaşandığı yeni listeye aşağıdan göz atabilirsiniz.

Steam’de Geçen Haftanın En Çok Satanları Listelendi

  1. Steam Deck
  2. Destiny 2 Lightfall (eklenti ön-siparişi) + Annual Pass
  3. Total War: Warhammer III
  4. Marvel’s Spider-Man Remastered
  5. Cult of the Lamb
  6. Total War: Warhammer III – Champions of Chaos
  7. F1 Manager 2022 (Ön-Sipariş)
  8. Sekiro: Shadows Die Twice – GOTY Edition
  9. Hogwarts Legacy (Ön-Sipariş)
  10. Naraka: Bladepoint

Zirvenin sahibinin değişmediği bir evvelki haftada, bir evvelki liste ile karşılaştırdığımız vakit, ikinci sırada yer alan Marvel’s Spider-Man Remastered oyununun dördüncü sıraya gerilemiş olduğu görülebiliyor. Yerine ise Annual Pass ile Destiny 2 Lightfall eklenti ön-sipariş versiyonunun gelmiş.

Total War: Warhammer III üçüncü sıradan birinci ona geri dönüş yapmış iken, bir evvelki listenin üçüncüsü olan Cult of the Lamb de beşinci sırada bizi karşılıyor.

Güncel listenin altıncı sırasında Total War: Warhammer III oyununun Champions of Chaos içeriğinin yer aldığını görebiliyoruz. Yedinci sıradaki F1 Manager 2022 ile dokuzuncu sıradaki Hogwarts Legacy, Destiny 2 Lightfall eklenti ön-sipariş ile listede ön-sipariş versiyonları ile karşımıza çıkan öbür iki isim oluyor.

Son olarak, Sekiro: Shadows Die Twice – GOTY Edition ile FromSoftware oyunu birinci ona geri dönmüş iken, son orada ise Naraka: Bladepoint yer alıyor.

Başa dön tuşu