Steam’de Geçen Haftanın En Çok Satanları: 19 – 25 Eylül

Steam’de geçen haftanın en çok satanları listeleri aktüel olarak yayınlanmaya devam ediliyor. PlayStation oyunlarının yaptığı gövde gösterisinin akabinde, yeni listede yeniden besbelli değişiklikler kelam konusu. Ayrıntılar haberimizde.

19 – 25 Eylül 2022 tarihleri ortasını kapsayan aktüel listenin doruğunda yeniden bir değişiklik yaşanmış değil. Ne var ki, bizleri şaşırtmayacak halde, geçtiğimiz haftalarda olduğu üzere kıymetli değişikliklerin yaşandığı bir tablo ile karşı karşıya olduğumuzu görebiliyoruz.

Steam’de Geçen Haftanın En Çok Satanları Listelendi

  1. Steam Deck
  2. Call of Duty: Çağdaş Warfare 2
  3. Cyberpunk 2077
  4. Slime Rancher 2
  5. EA SPORTS FIFA 23
  6. Return to Monkey Island
  7. Construction Simulator
  8. God of War
  9. ELDEN RING
  10. NBA 2K23

Çıkışı ile doruğa yerleşmiş olan Steam Deck, krallığını ilan ettiği bir haftayı daha geride bıraktı. İkinci ve üçüncü ise geçtiğimiz haftaya nazaran değişim göstermiş. Lakin bunun büyük bir değişim olmadığını söyleyebiliriz. O denli ki Cyberpunk 2077 üçüncü sıraya inmiş iken, yerine üçüncü sıradaki Call of Duty: Çağdaş Warfare 2 gelmiş.

Dördüncü sırada bizleri Slime Rancher 2 karşılıyor. 22 Eylül 2022 tarihine çıkmış olan bu oyunun, Game Pass üzerinde de aboneler ile buluştuğunu söyleyelim. Listenin başka yeni isimlerinden olan EA SPORTS FIFA 23 beşinci sıradan, tıpkı Slime Rancher 2 üzere yeni çıkmış olan Return to Monkey Island altıncı sıradan ve Construction Simulator da yedinci sıradan birinci ondaki yerlerini almış durumdalar.

Bir evvelki listenin altıncısı God of War, iki sıra gerileyerek sekizinci sırada yer alıyor. Elden Ring de birinci ona geri dönüş yapan oyunlardan olmuş iken, tekrar bir evvelki listenin beşincisi NBA 2K23 de son sırada bulunuyor.

Başa dön tuşu