Resident Evil 3: Nemesis Remake tanıtım videosu yayınlandı!

Popüler dehşet oyunu Resident Evil yakaladığı başarıyı yeni oyun Resident Evil 3: Nemesis Remake ile yakalamaya hazırlanıyor.

Resident Evil 3: Nemesis Remake tanıtım görüntüsü yayınlandı!

Yayınlanan kapak görsellerinin akabinde Resident Evil 3: Nemesis tanıtım görüntüsü ile oyun severlerin karşısına çıktı. 2019 yılında yayınlanan ve büyük bir muvaffakiyet elde eden Resident Evil 2 Remake muvaffakiyetini Resident Evil 3: Nemesis Remake ile devam ettirmek istiyor.

Resident Evil 2 Remake ile emsal bir yapıya sahip olacak oyun yeni grafik yapıları ile daha çağdaş bir yapıda oyun severlerin karşısına çıkacak. Capcom tarafından Sony State of Play kapsamında yapılan canlı yayında yapılan açıklamalarda yeni oyun Resident Evil 3: Nemesis için yeni oyunun 3 Nisan 2020 tarihinde PlayStation 4, PC ve Xbox One üzerinden oynanabileceği belirtildi. Bu oyuna ek olarak çok oyuncu ile oynanabilecek çevrimiçi oyun Resident Evil Resistance’da oyun severler ile buluşacak.

1999 yılında yayınlanan birinci versiyonu ile büyük beğeni toplayan ve günümüze kadar oyun severler tarafından sevilerek oynanan Resident Evil oyununun yeni versiyonunun da büyük bir muvaffakiyet yakalaması bekleniyor.

Başa dön tuşu