PUBG Mobile Kurban Bayramı Etkinliği de Gerçekleştirdi

Sevilen Battle Royale oyunu PUBG Mobile Kurban Bayramı ile aktifliklerine sürat kesmeden devam etti. Küslüklerin yerini dostluğa bıraktığı mevzuya ait ayrıntılar haberimizde sizi bekliyor.

Hatırlayacağınız üzere Mayıs ayı içerisinde PUBG Mobile ile Ramazan Bayramı kutlamaları gerçekleştirilmişti. Sevilen içerik üreticisi Mami Emen ve arkadaşları ile farklı kentlere giderek, gereksinim sahibi ailelere yardım paketleri ulaştırılmıştı. Artık de bir gibisi Kurban Bayramı için yapıldı.

Emre Gül ile yapılan işbirliği sonucunda hem Mami Emen ile Sefa Kındır ortasında bir müddettir devam eden küslüğün sona erdiği, hem de muhtaçlık sahibi ailelere yardımlarda bulunulan aktifliğin ayrıntıları şöyle;

PUBG Mobile Kurban Bayramı ile Etkinliklere Devam Ediyor

Dünyanın en tanınan taşınabilir oyunlarından PUBG MOBILE, bayramda dayanışma ve yardımlaşma geleneğini sürdürüyor. Kurban Bayramı’nda da yardım kampanyalarına devam eden PUBG MOBILE, gereksinim sahibi ailelere kurbanlık dağıtarak bayramlarını kutladı.

Bayramda küslük olmaz mantığıyla hareket edip Emre Gül işbirliğiyle Mami Emen ve Sefa Kındır’ı buluşturan PUBG MOBILE böylelikle YouTube’un ünlü grubu Facia Üçlü’nün uzun bir mühlet sonra tekrar bir ortaya gelmesini sağladı. Mami Emen, Sefa Kındır ve Emre Gül muhtaçlık sahibi ailelere yardım dağıtarak PUBG MOBILE ile birinci görüntülerine da imza attı.

Facia Üçlü’nün eğlenceli anlarının görüntüsü, Kurban Bayramı’nın birinci gününde en çok izlenen görüntülerin yer aldığı trendler listesinde birinci sıraya yükseldi. 1 milyonun üzerinde izlenen ve hala trendlerde birinci sırada yer alan görüntüyü, aşağıdan izleyebilirsiniz.

Tencent Türkiye Ülke Müdürü Aras Şenyüz, “PUBG MOBILE Türkiye olarak yaptığımız yardımlar ile oyuncularımız ve ailelerinin kalbine dokunmaya devam ediyoruz. Bu bayramda da daha evvel yaptığımız üzere küsleri barıştırarak, yardım kampanyamızı birlikte gerçekleştirdik. PUBG MOBILE Türkiye olarak Türk kültüründen öğeleri ve değerli bedellerini oyunlarımıza ve kampanyalarımıza dahil ediyoruz. Bundan sonra da emsal faaliyetlerimizi artırarak devam ettirmeyi hedefliyoruz. Kurban Bayramının ülkemize ve tüm müslüman alemine sıhhat ve huzur getirmesini temenni ediyorum” dedi.

PUBG MOBILE, daha evvel de Enes Batur ve Orkun Işıtmak ikilisini bir ortaya getirip barışmalarını sağlamıştı. Türkiye pazarına büyük ehemmiyet veren ve oyunculardan aldığı geri bildirimleri pahalandıran PUBG MOBILE, önümüzdeki periyotlarda de yenilikçi içeriklerle oyuncuların hayatlarına dokunmaya devam edecek.

Başa dön tuşu