PS Plus Mayıs 2020 oyunları belli oldu

Bu jenerasyona damgasını vuran PlayStation 4 ülkemizde de açık orta en çok satan konsol oldu. PlayStation 4’ün bu muvaffakiyetindeki en değerli etken ise konsola özel olarak geliştirilen çabucak her oyunun büyük ses getirmesiydi.

Şu ortalar koronavirüs salgınından dolayı dünyanın değerli bir kısmı meskenlerine kapanınca PS4 daha da bir kıymetlendi. Birebir ülkemizde olduğu üzere. Şu ortalar PlayStation 4’ün ikinci el fiyatı bile 3000TL’yi aşmış durumda. İşin garip yanı ise birkaç ay öncesinde sıfır PS4 fiyatının bu sayılarda olması.

Elbette konsola olan talebin artması ve gelen ek vergilerle etiketler de ister istemez yükseldi. Konsolu aldıktan sonra oyun almaya para kalmadı diye düşünüyorsanız da üzülmeyin. Zira Sony önümüzdeki ay PS Plus aboneleri için iki hit oyun birden verecek.

PS Plus Mayıs 2020 oyunları Sony duyurmadan sızdırıldı. Buna nazaran Sony önümüzdeki ay Dying Light ve Dark Souls Remastered oyunlarını PS Plus abonelerine fiyatsız olarak dağıtacak.

Her iki üretimin da oynanabilirlik açısından muazzam tecrübeler sunduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. Bilhassa Dying Light’da ek misyonları de yaparsanız oldukça uzun bir oynanışın sizleri beklediğini söyleyebiliriz.

PS Plus Mayıs 2020 oyunları muhtemelen önümüzdeki hafta indirmeye sunulacaktır. Bekleyip göreceğiz.

Başa dön tuşu