PS Plus Essential Eylül 2022 Oyunları Ortaya Çıktı

Yeni ayın PS Plus oyunları kelam konusu olduğunda, gözlerimiz Sony Interactive Entertainment öncesinde Dealabs forumlarına dönüyor. Nedeni ise artık hepimizin tanıdığı ve muteber kaynak olarak yerini uygunca sağlamlaştırmış olan billbil-kun. Kendisi uzun vakittir bu taraftaki sızıntıları epey güzel bir biçimde bizlere ulaştırıyor ve Eylül ayı da bir yenisi olacakmış üzere görünüyor. O denli ki, PS Plus Essential Eylül 2022 oyunları sızdırıldı.

Kullanıcı tarafından yayınlanan yeni bilgilere nazaran, 6 Eylül 2022 Salı günü indirmeye açılacak olan PS Plus Essential Eylül 2022 oyunları Need for Speed Heat, Toem ve Granbule Fantasy: Versus olarak açıklandı.

PS Plus Essential Eylül 2022 Oyunları Detayları

  • Need for Speed Heat (PS4)
  • Toem (PS5)
  • Granblue Fantasy: Versus (PS4)

Yeni ayın oyunları 6 Eylül 2022 Salı günü prestijiyle indirmeye açılacak iken, halihazırdaki Tony Hawk’s Pro Skater 1+2, Yakuza: Like A Dragon ve Little Nightmares ‘ın Essential aboneleri için hala erişime açık olduklarını belirtelim. Başka bir deyişle, şimdi bu oyunları eklememişseniz, hala altı günlük bir sürenizin olduğunu hatırlatalım. Yeni oyunların ayrıntıları ise şöyle;

Need for Speed Heat (PS4)

Serinin yeni oyunu Palm City bölgesinde her bir günün iki farklı vaktinde geçiyor. Gündüz vakti Speedhunters Showdown oyuncuları ile rekabet ederek otomobillerinizin özelleştirmesi ve geliştirmesi için kredi toplamaya çalışıyor iken, gece vakti ise prestij kazanmak için polislerle de uğraş etmek zorunda olacağınız yasadışı yarışlara katılacaksınız.

Toem (PS5)

Elle çizilmiş bu macera oyununda, beğenilen bir keşif seyahatine çık ve fotoğraf gözünü kullanarak büyülü TOEM’in gizemlerini açığa çıkarmaya çalışacağız. Senaryo boyunca karşımıza çıkan karakterler ile sohbet edebiliyor, hoş fotoğraflar çekerek meselelerini çözmelerine yardımcı olabiliyoruz.

Granblue Fantasy: Versus (PS4)

Efsanevi dövüş oyunları stüdyosu ARC SYSTEM WORKS ve Cygames güçlerini birleştirerek sevilen Granblue Fantasy cihanını aksiyon dolu bir teke tek dövüş oyunuyla konutunuza getiriyor. Granblue Fantasy: Versus’ta her biri öğrenmesi çok kolay fakat ustalaşması kuvvetli özgün dövüş tarzına sahip en tanınan dövüşçüler bir ortada.

Ayrıca harikulade orta sahnelerle anlatılan orijinal orjinal öykülü RPG modu da bulunuyor. Solo oynayabilir yahut arkadaşınla birlikte heyecanlı aksiyon dolu RPG savaşında dalga dalga gelen düşmanlarla savaşabilirsin.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu