PlayStation Plus’ın Ağustos 2019 oyunları sızdı!

Bildiğiniz üzere PlayStation Plus belirli bir fiyat karşılığında her ay birtakım oyunları abonelerine sunuyor. Şayet PS Plus üyeliğine sahipseniz ağustos ayında hangi oyunların çıkacağını merak ediyor olmalısınız.

PlayStation Plus’ın Ağustos 2019 oyunları sızdı!
 

Bir sızıntıya nazaran PS Plus’ın ağustos ayında abonelerine sunacağı oyunlar ortaya çıktı. İşin değişik tarafı bu oyunların her ikisi de EA üretimi. Bu sızıntı, Glitched Africa isimli sitede ortaya çıkmış.

Çıkan sızıntıya nazaran bu ayın iki oyunu Star Wars Battlefront 2 ve EA Sports UFC 3 olacak. Yukarıda görmüş olduğunuz fotoğraftaki “Free” yazısı, şimdilik bu bahiste epey büyük bir kanıt olsa da bu sadece PlayStation Store’dan kaynaklı bir kusurdan da ibaret olabilir. 
 
PlayStation Plus üyesiyseniz, PSN Store’da hali hazırda satılan oyunlara özel indirimlerle sahip olabilmektesiniz.

Aynı vakitte belli oyunların beta ve demolarına erişebilir ve böylelikle oyunları evvelce deneme fırsatına erişebilirsiniz. Kullanıcılara ek olarak sunulan bir öbür ayrıcalık ise bulut sistemi. Bu sayede kayıt evraklarınız kolay kolay kaybolmayacak.

Ek olarak arkadaşlarınızın sistemine giriş yapmanız durumunda birebir halde kayıt evraklarınızı rahatça sisteme indirebilirsiniz. PlayStation Plus’ın üyelik fiyatları ne kadar? Plus’ın üyelik sistemi üç farklı kesimden oluşmaktadır. Bir aylık, üç aylık ve yıllık üyelik.

1 aylık üyelik: 23,99 TL

3 aylık üyelik: 74,99 TL

1 yıllık üyelik: 179,99 TL

Ücretsiz 14 günlük deneme sürecini başlatmak ve üyelik seçeneklerine göz atmak için buradan ilgili sayfaya gidebilir ve sizde çevrimiçi çok oyunculu oyun tecrübenizi, aylık oyunlar, özel indirimler ve daha ziyadesiyle bir tık daha üste taşıyabilirsiniz.

Başa dön tuşu