Prime Gaming Kasım 2022 Oyunları Sızdırıldı

Prime Gaming Kasım 2022 oyunları için beklenen duyuru, muhtemelen birkaç gün içerisinde yapılacaktır. Fakat yaşanan sızıntı ile bizlere sunulacak olan oyunlar evvelce sızdırıldı. Görünüşe bizleri bu kere yedi yeni oyun bekliyor. Ayrıntılar haberimizde.

Bildiğiniz üzere Epic Games mağazasına benzeri olarak, Prime Gaming servisi üzerinden de tertipli olarak her ay birçok oyun indirmeye sunuluyor. Geçmişte birçok kaliteli oyunu epey makul, hatta tabir yerindeyse sudan ucuz diyebileceğimiz bir fiyat karşılığında aboneleri ile buluşturmuştu.

Hatırlayacağınız üzere, son birkaç sızıntı Dealabs forumlarından billbil-kun tarafından sızdırılıyor ve haliyle de gerçek çıkıyordu. Kullanıcı bir kere daha sahneye çıktı ve bu kere da Kasım ayı oyunlarını sızdırdı.

Prime Gaming Kasım 2022 Oyunları Ortaya Çıktı

Bu ay için Fallout 76, faal abonelerin beğenisine sunulmuştu. Bir öbür Bethesda oyunu olan Fallout New Vegas Ultimate Edition, Kasım ayı listesinde yer alıyor. Obsidian Entertainment tarafından geliştirilmiş olan yan senaryolu oyun, 2009 yılında çıkmıştı. Courier isimli bir karakterin rolünde olup, pusuya düşürüldükten sonra çalınan paketimizi geri alabilmek için eşsiz bir maceraya çıkıyorduk. Duruma nazaran yeni dostlar yahut düşmanlar edinebildiğimiz kıssada, kendimizi New Vegas’ı ve Majove Wasteland’i kimin yöneteceğinin belirli olacağı bir çatışmanın içerisinde buluyorduk.

Listedeki bir öteki ilgi alımlı oyun ise Last Day of June. Oyunun öyküsü Carl ve June çiftinin etrafında dönüyor. Çiftimiz memnun bir hayat sürerken, geçirdikleri trafik kazası June’un hayatına mal olurken Carl’ı da tekerlekli sandalyeye mahkum ediyor. Yaşanan bu trajik olayın akabinde, Carl bir gün June’un kaza gününde orada olan insanların tablolarından bir adedine dokunduğunda geçmişteki anılarını yine ziyaret edebildiğini fark ediyor. Bu halde anıları birer birer canlandırdıkça, karakterler June’un vefatıyla sonuçlanan olaylar silsilesini değiştirebilecek aksiyonlar gerçekleştirebildiklerini anlıyor. Bu noktada bize düşen ise keyifli son için hangi aksiyonların hakikat hareketler olduklarını çözmek olacak.

Eğer ralli oyunlarından hoşlanıyorsanız, WRC 9 FIA World Rally Championship âlâ bir alternatif olabilir. WRC 8 ile büyük beğeni toplayan meslek modu, geliştirilmiş oynanış mekanikleri, daha çeşitli etkinlikler ve resmi logoları ile WRC, WRC 2, WRC 3 ve Junior WRC’den elliden fazla kadro ile yeni oyunda yer alacaklar. Dahası ise bu kadroların yıl içindeki durumları aktüel olarak WRC 9 oyununa aktarılacak ve bu sayede daha gerçekçi bir tecrübe yaşayabileceksiniz. Bunların yanı sıra Safari Rally, Rally Japan ve Rally New Zealand ve çevresel olarak külliyen yine tasarlanmış olan iki öbür ralli de geri dönüş yapacak. Ayrıyeten WRC tarihine geçmiş klasik yeni otomobiller da oyunda bulunacaklar.

Şimdilik resmiyet kazanmamış haliyle Prime Gaming Kasım 2022 oyunlarının tam listesi şöyle;

  • Fallout: New Vegas Ultimate Edition
  • WRC 9 FIA World Rally Championship
  • Last Day of June
  • Indiana Jones and The Last Crusade
  • Etherborn
  • Whispering Willows
  • Facility 47
Başa dön tuşu