American Truck Simulator Oklahoma İçeriği Duyuruldu

SCS Software, American Truck Simulator Oklahoma içeriği duyurusunda bulundu. Şimdilik resmi çıkış tarihi bulunmayan içeriğin ayrıntıları haberimizde.

Euro Truck Simulator ile SCS Software tarafından geliştirilmiş olan bir öteki tır simülasyonu oyunu olan American Truck Simulator, vakit içerisinde California, Nevada, Arizona, New Mexico, Oregon, Washington, Utah, Idaho, Colorado, Wyoming, Montana ve son olarak da Texas içerikleri ile oldukça zenginleşmişti. Geliştirici stüdyo, oyuna olan dayanağını sürat kesmeden devam ettireceğini yeni içerik duyurusu ile müjdeledi.

American Truck Simulator Oklahoma İçeriği Geliyor!

Ziyaret edeceğimiz Birleşik Devletler eyaletleri sırasıyla artmaya devam ediyor. Texas içeriğinin üzerinden çok fazla bir vakit geçmemişken, yeni Oklahoma duyurusu da yakın bir vakit evvel gerçekleşti. Dilerseniz, buradan istek listenize alabilmeniz mümkün oluyor. Ayrıyeten yeni içeriğe ait birinci ekran imajları de yüklenmiş.

American Truck Simulator oyununun on ikinci içeriğinin ne vakit yayınlanacağına dair bir ayrıntı bulunmuyor. Ülkenin güneyine hakikat seyahate çıkacağımız ve bölgenin tarım merkezi Oklahoma eyaleti ile yeni duraklar eklenmeye devam edilecek iken, yolumuz ulusal parklardan, doğal hoşluklardan ve gizemler ve efsaneler ile dolu tarihi yerlerden da geçecek.

Son olarak, halihazırda devam etmekte olan Steam Sonbahar İndirimi 2022 kapsamında American Truck Simulator ve çeşitli içeriklerinin indirime girdiğini söyleyelim. Şayet oyuna bir giriş yapmayı isterseniz, epey uygun bir fırsat olabilir.

American Truck Simulator Sistem Gereksinimleri

En Düşük Gereksinimler

  • İşletim Sistemi: Windows 7 64-bit
  • İşlemci: Dual core CPU 2.4 GHz
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: GeForce GTS 450-class (Intel HD 4000)

Önerilen Gereksinimler

  • İşletim Sistemi: Windows 7/8.1/10 64-bit
  • İşlemci: Quad core CPU 3.0 GHz
  • Bellek: 6 GB RAM
  • Ekran Kartı: GeForce GTX 760-class (2 GB)
Başa dön tuşu