Prime Alışveriş Festivali Amazon Türkiye’de Başladı

2015 yılından bu yana bir gelenek haline gelen ve Türkiye’de birinci sefer düzenlenen Amazon Prime Alışveriş Şenliği başladı.

Amazon tarafından 2015 yılından bu yana düzenlenen Amazon Prime Alışveriş Şenliği, her yıl epeyce büyük fırsatlara mesken sahipliği yapıyor. 25 Temmuz’a kadar ülkemizde düzenlenen Amazon Prime Alışveriş Şenliği, bu sene de isminden kelam ettiriyor.

Kullanıcılar şenlik boyunca ünlüler ile tanışma, sayısız eserde indirim, armağan kartları ve armağan eserler üzere fırsatlara sahip.

Amazon Prime Alışveriş Şenliği Neler Sunuyor?

 • 28 farklı kategoride sayısız eserde indirim
 • Murat Dalkılıç ve Vedat Milor üzere pek çok ünlü isimle unutulmaz deneyimler
 • Hediye ürünler
 • Binlerce lira pahasında Amazon İkram Kartları kazanma şansı

Amazon; harika süratli teslimat, eksiksiz müşteri tecrübesi ve uygun fiyatları ile tanınıyor.

Prime üyelerinin her sene iple çektiği Amazon Prime Alışveriş Şenliği, bu sene 18-25 Temmuz tarihleri ortasında gerçekleşiyor.

Amazon, bu indirimlerin yanı sıra kullanıcıların eğlenceli bir alışveriş tecrübesi yaşayabilmesi için de hazırlıklarını sürdürüyor.

Etkinlik boyunca oyuncu ekipmanlarında, teknolojik eserlerde ve oyunlarda öne çıkan fırsatları yakalamak için süratli davranmayı unutmayın!

Peşin Fiyatına Taksit Fırsatları!

Müşteriler, Amazon tarafından satılan ve yasal taksit kısıtı olmayan eserlerde bütün kredi kartlarına 12 aya varan taksit seçeneklerinden faydalanabiliyor. Müşteriler ayrıyeten yasal taksit kısıtı olmayan tüm eserlerde ise peşin fiyatına 6 aya varan taksit imkânından da yararlanabiliyor.

Yapı Kredi Worldcard sahibi olan müşteriler gerçekleştirecekleri 500 TL fiyatında alışverişlerinde 75 TL Worldpuan kazanacak ve Amazon’un sattığı, yasal taksit kısıtı olmayan bütün eserlerde 9 taksitten de peşin fiyatına faydalanabiliyor.

Fiyatı Düşen Eserlerde Fiyat Farkı Fiyatında Armağan Kartı!

Etkinlik boyunca Amazon web sitesi ve taşınabilir uygulaması üzerinden satın aldığınız seçili eserlerde eserin fiyatı düşerse, Amazon ortadaki farkı ikram kartı olarak hesabınıza tanımlayacak.

Yeni kategorilerle artan eser çeşitliliği mümkün hâle geldi. Bavul ve Seyahat Çantası, Saat, Takı, Otomotiv, Mobilya ve Konut Aletleri kategorilerinde yer alan binlerce eserde kaçırılmayacak fırsatlar aktiflik müddeti boyunca müşterileri bekliyor.

Etkinlik boyunca kullanıcılar, armağan eserler ve binlerce lira kıymetinde Amazon Armağan Kartları kazanma bahtı da yakalayabilir. Aktiflik periyodunda Amazon taşınabilir uygulaması üzerinden 200 TL ve üzeri alışveriş yapan Prime üyeleri, 50 TL kıymetinde Amazon Armağan Kartı kazanma talihini elde edebilir.

Ünlülerle Tanışma Şansı!

Etkinlikte sadece indirimler ve armağanlar olmayacak.

Festival boyunca 200 TL ve katları fiyatında alışveriş yapan müşteriler çekilişe katılmaya hak kazanarak Cem Bölükbaşı, Pascal Nouma, Vedat Milor, Murat Dalkılıç, Hakan Bardak (Mendebur Lemur), Yasemin Ögün (Moda Tutkusu) ve Cem Başak (Filme Gitmeden Önce) gibi ünlülerle unutulmaz bir tecrübe talihi elde edebilecek:

 • Türkiye’nin birinci Formula 2 yarış pilotu Cem Bölükbaşı ile pistte sürat denemesi,
 • Ünlü futbolcu Pascal Nouma ile tek kale maç yapma,
 • Restoran eleştirmeni Vedat Milor ile öğlen yemeği yeme,
 • Ünlü Müzisyen Murat Dalkılıç ile stüdyoda müzik söyleme ve ses koçluğu seansı,
 • Youtube İçerik Üreticisi Mendebur Lemur ile son teknoloji eser denemesi ve YouTube görüntüsü konukluğu,
 • Ünlü moda fenomeni Moda Tutkusu ile tarz danışmanlığı ve butiğinden seçilen modül ikramı,
 • Filme Gitmeden Önce YouTube kanalından Cem Başak ile Prime Video’da yayınlanacak The Lord of the Rings: Rings of Power dizisinin özel gösterimine katılma

Amazon Prime Neler Sunuyor?

 • Hızlı ve fiyatsız teslimat
 • Özel indirimler
 • Prime Görüntü içeriklerini izleme
 • Prime Gaming kapsamında fiyatsız oyunlar

Amazon Prime ile pek çok fırsat sunuluyor. Bu fırsatlar ortasında süratli ve fiyatsız teslimat, özel indirimler, Prime görüntü içeriklerine erişim ve Prime Gaming kapsamında fiyatsız oyunlara sahip olma bulunuyor.

81 vilayette rastgele bir sepet fiyatı hududu gözetmeden birebir gün, sonraki gün ve iki günde teslimat seçenekleri mevcut. İstanbul, Bursa ve Kocaeli’ndeki Prime üyeleri sepet alt limit olmadan birebir gün fiyatsız teslimattan yararlanırken İstanbul, Ankara, İzmir Bursa, Kocaeli ve öteki 13 vilayetteki Prime üyeleri fiyatsız sonraki gün teslimat seçeneğinden faydalanabiliyor.

Diğer kentlerde yaşayan Prime üyeleri ise Amazon’un parasız ve süratli kargo seçeneklerinden yararlanabiliyor. E-ticaret devi ayrıyeten İstanbul, Ankara, İzmir, Kocaeli ve Bursa’da bulunan Prime üyeleri için pazar günü teslimat hizmeti de sunuyor.

Başa dön tuşu