Pokemon Unite Cadılar Bayramı Etkinliği Başladı

Popüler MOBA çeşidi ile Pokemon karakterlerinin bir ortaya geldiği Pokemon Unite, 2020 yılı içerisinde duyurulmuştu. Geliştiriciliği TiMi Studio Group ve yayıncılığı da The Pokemon Company tarafından yapılan oyun, geçtiğimiz yıl içerisinde taşınabilir aygıtlar ve Switch için yayınlanmıştı. Bugünün yeni duyurusuyla, Pokemon Unite Cadılar Bayramı etkinliği başlamış oldu. Ayrıntılar haberimizde.

Pokemon Unite Cadılar Bayramı Aktifliğini Kaçırmayın

Pokemon UNITE’ın Cadılar Bayramı temalı güncellemesinin sahip olduğu yeni içerik ve Pokemonlar oyuna heyecan katıyor.

Pokemon UNITE Cadılar Bayramı teması ile oyuna renk ve heyecan katmaya devam ediyor. Hudutlu müddet için geçerli olacak olan bu aktiflikte oyuncular, yeni mükafatların tadını çıkarırken birbirlerine balkabağı atarak kutlama yapabiliyor.

Aeos Adası’nı Keşfedin ve Clefable ile Ayın Gücünü Avcunuzda Hissedin

Oyuncuların Aeos Adası’nın derinlikleri keşfetmelerini sağlayacak iki yeni manga kısmı olan “Bölüm 3: Stadyuma Güzel Geldiniz!” ve “Bölüm 4: Aeos Gücü Noktası Peşinde” ile oyun farklı bir boyut kazanıyor. Ayrıyeten eğitmenler, 14 Ekim tarihinden itibaren Peri Pokemon Clefable olarak oyunda yer alabiliyor. Kozmosun gücünü kullanan bu yakın dövüş dayanak Pokemon’u Aeos Adası’na ay ışığını getiriyor. Bununla birlikte yakın vakitte Aldatıcı Tilki Pokemon Zoroark’ın Pokémon UNITE takımına katılma serüvenine ortak olmak için gelişmeleri Pokemon UNITE resmi toplumsal medya hesabından takip edebilirsiniz.

Yeni Çaba Bileti 11. Dönem ve Dereceli Maç Sezonu

Eğitmenler 14 Ekim – 1 Kasım tarihleri ortasında çaba bileti 11. dönem ile yeni mükafatlar kazanabiliyor ve dereceli maç 7. dönem ile rütbelerini yükseltebiliyor. Gayret bileti 11. dönemin öne çıkan mükafatları ortasında, eğitmenleri dikkat alımlı kılacak şık ve gizemli Kutsal Biçim Delphox ile Korucu Stil Trevenant Hologiysileri yer alıyor.

Cadılar Bayramı Geri Geldi

27 Ekim – 17 Kasım tarihleri ortasında Mer Stadyumu’nda Cadılar Bayramı heyecanı yaşanıyor. Oyuncular bu ürkütücü bayramı eşsiz süratli maçlarda birbirlerine balkabağı atarak kutluyor. Balkabağı isabet eden Pokemon’un Aeos gücü bir ölçü azalıyor ve bu Pokemon belli bir müddetliğine balkabağına dönüşüyor. Bu fırsatı kaçırmayan rakipler ise süratlice gol atma imkanı elde ediyor. Fakat balkabağına dönüşen Pokemon’lar tümüyle savunmasız olmuyor; Balkabağı Saldırısı ile karşılık verebiliyor. Oyuncular ayrıyeten aktiflik periyodu boyunca süratli maçlara katılmak üzere çeşitli yollarla puan toplama ve eğitmen moda eşyası üzere mükafatlar kazanma talihine sahip oluyor.

Başa dön tuşu