PlayStation Store Aralık fırsatlarında indirimli oyunlar! (2. kısım)

Dishonored 2 – 58,00 TL
Arkane Studios’un 100’ün üzerinde ‘Yılın Oyunu’ mükafatı kazanan birinci şahıs aksiyon oyununun sıradaki kısmı olan Dishonored 2’de tabiat üstü bir suikastçı olarak rolünü tekrar üstleneceksin. Mistisizm ve endüstrinin birleştiği bir dünyada kendi yolunu çiz.

Fallout 4 – 27,00 TL
Fallout 3 ve Skyrim’in ödüllü yaratıcısı Bethesda Game Stüdyoları seni Fallout 4’ün dünyasına çağırıyor. 2016 D.I.C.E mükafatı de dahil 50’den fazla Yılın Oyunu mükafatı bulunan Stüdyo’nun bugüne dek geliştirdiği en argümanlı oyun olan Fallout 4, açık dünya oyunlarında yeni kuşağı temsil ediyor. Vault 111’den hayatta kalan tek kişi olarak, nükleer savaşın yerle bir ettiği bir dünyaya giriyorsun. Bu çoraklaşmış dünyanın mukadderatını değiştirebilecek, onu tekrar ayağa kaldırabilecek tek kişi sensin. Meskenine hoşgeldin.

Get Even – 49,00 TL
Soğukkanlı bir paralı asker ve kiralık katil olan Black, gizemli eski bir akıl hastanesinde uyanır ve geçmişine dair hiçbir şey hatırlamamaktadır.
Onu ele geçiren gizemli ‘Red’in rehberliğinde, kullanıcısının anılarını tekrar yaşamasını ve onları şimdide yine deneyimlemesini sağlayan eşsiz bir başlık teknolojisi ile bir çeşit tedaviye başlar.

God of War III Remastered – 58,00 TL
Kendisine ihanet eden ilahlara kaos getiren eski Spartalı korkusuz savaşçı Kratos’un rolünü üstlenin. Kanlı intikamını almak için son teşebbüsünde Hades’in derinliklerinden Olimpos Dağı’nın doruklarına kadar yükselin.

Başa dön tuşu