PlayStation Plus Mart 2020 oyunları tanıtıldı

Konsol bölümünün başkan ismi pozisyonunda yer alan Sony, PS Plus abonelerine 2020 Mart ayında fiyatsız olarak sunacağı yapıları açıkladı.

PlayStation Plus Mart 2020 oyunları tanıtıldı

Eğer siz de PlayStation Plus abonesiyseniz önümüzdeki Mart ayında Shadow of the Colossus Remake ve Sonic Forces oyunlarını fiyatsız olarak kütüphanenize ekleyebileceksiniz. Aboneliğiniz devam ettiği sürece bu oyunlar kütüphanenizde yer almaya devam edecek ve dilediğiniz vakit indirip oynayabileceksiniz.

Sony, PlayStation Plus Mart oyunlarının 3 Mart itibariyle indirmeye sunulacağını açıkladı. Bu ortada taban not olarak şunu da hatırlatalım. Geçtiğimiz ay Bioshock The Collection, The Sims 4 ve Firewall Zero Hour fiyatsız olarak kullanıma sunulmuştu. Şayet hala bu oyunları kütüphanenize eklemediyseniz tez etmenizi tavsiye ederiz.

Çünkü bu oyunlar 3 Mart itibariyle PS Plus kullanıcıları için de fiyatlı hale geçecek.

Bu ay ki oyunları kıymetlendirecek olursak, Sony’nin PS Plus oyunlarının gittikçe kötüleştiğini söylemek mümkün. Yeniden de şayet denemediyseniz Shadow of the Colossus’u indirip oynamanızı tavsiye ederiz.

Sonic Forces ise muhtemelen Sonic’in vizyona girmesine özel olarak PS Plus’a gelmiş durumda. Şayet tam bir Sonic hayranıysanız bu oyunu da deneyim edebilirsiniz.

Bu oyunları yıl sonunda satışa sunulacak olan PlayStation 5 üzerinde de oynayabileceğinizi unutmayın.

Başa dön tuşu