Outlast Trials Kapalı Beta Testi Tarihi Açıklandı

Yaklaşık üç yıl evvel duyurulan ve merakla beklenen yeni Outlast oyunu, her ne kadar net tarih duyurusu yapılmamış olsa da bu yıl içerisinde bizlerle olacak. GamesCom 2022 Açılış Gecesi Canlı yayını sırasında da Outlast Trials kapalı beta testi tarihi açıklandı. Ayrıntılar haberimizde.

Outlast serisinin yeni oyunu Outlast Trials, 2019 yılının sonlarına yanlışsız duyurulmuştu. Tercihen evvelki oyunlarda olduğu üzere yeniden tek başınıza yahut kooperatif olarak arkadaşlarınız ile oynayabileceksiniz.

Şimdilik net bir çıkış tarihi olmasa da bizi Soğuk Savaş devrine götürecek olan Outlast Trials oyununda, Murkoff Corporation tarafından kaçırılmış olan bir denek rolünde olacak ve akıl sıhhatinizi müdafaaya çalışarak bir dizi fizikî ve ruhsal imtihandan geçeceksiniz. PC (Epic Games Store ve Steam) için geliştirilmekte olan Outlast Trials, son söylenene nazaran bu yıl içerisinde satışa sunulacak.

Outlast Trials Kapalı Beta Testi Ne Vakit Başlayacak?

Eğer oyunu çıkışından evvel oynamayı isterseniz, 28 Ekim – 1 Kasım 2022 tarihleri ortasında bir kapalı beta testi düzenlenecek. Pekala kapalı beta testine nasıl iştirakte bulunacaksınız? Bunun için yapmanız gereken aslında epeyce kolay bir süreçten ibaret diyebiliriz. O denli ki, Steam mağazası üzerinden oyunun sayfasına ulaşıp ‘Uninitialized Testine Katılın’ kısmındaki ‘Erişim Talep Et’ düğmesine basmanız kâfi olacak. Sonrasında Red Barrels stüdyosu tarafından yapılacak olan geri dönüşü beklemek gerekecek.

Her ne kadar Outlast Trials üçüncü ana oyun pozisyonunda bulunuyor olsa da, geliştirici hiçbir vakit bunun bir nevi Outlast 3 olacağını söylememişti. Bununla birlikte, gelecekte esasen bir Outlast 3 için planlarının olduğu konusunda müjdeli bir haber vermişti. Elbettte bunun için oldukça bir mühlet beklememiz gerekecekmiş üzere görünüyor. Gelişmeleri takipte olacağız.

Başa dön tuşu