Ödüllü PlayStation 4 turnuvası başlıyor!

Sony Interactive Entertainment, herkesin kendi konutundan, PlayStation 4 konsolu üzerinden katılabileceği çevrimiçi turnuvası PS4 Tournaments: Challenger Series’i duyurdu.

Ödüllü PlayStation 4 turnuvası başlıyor!

PS4 Tournaments: Challenger Series, SIE tarafından düzenlenen tüm dünyaya açık bir turnuva serisi. İsteyen tüm PlayStation 4 sahipleri, kendi konsolları üzerinden turnuvaya katılabilecek ve dünyanın farklı yerlerinde turnuvaya katılanlara karşı yarışıp yükselmeye çalışacak. Challenger Series, birinci olarak Mortal Kombat 11 turnuvasıyla 6 Ağustos 2019 tarihinde başlayacak. Akabinde Battlefield V, Warface, FIFA 20 ve daha birçok AAA üretimi oyunla turnuva devam edecek.

Turnuvada dönem ve eleme basamakları yer alacak. Dönem içerisinde herkes dilediği kadar oynayıp yerini belirleyecek. Eleme basamaklarında ise herkes birinci basamaktan başlayacak ve rakiplerini elemeye çalışacak. Mortal Kombat 11 turnuvasında 4 maçın 3’ünü kazanan bir üst kademeye geçecek, böylelikle daha tecrübeli oyuncular ile karşılaşacak. Eleme kademeleri ve dönemin sonunda ise bulunulan pozisyona nazaran mükafatlar dağıtılacak. Oyuna ilişkin temalar, oyun içi harcanabilir para puanlar ve nakit para üzere farklı özellikte mükafatlar bulunuyor.

PS4 Tournaments: Challenger Series, 6 Ağustos tarihinde Mortal Kombat 11 turnuvası ile başlayacak. Yılın ilerleyen devirlerinde ise öteki oyunlar turnuva kapsamına dahil olacak. Farklı düzeylerden dileyen her oyuncu kendi tarihine uyan günler için şimdiden PlayStation 4 üzerinden Etkinlikler sekmesinden turnuvaya kayıt olabilir.

Başa dön tuşu