Mount & Blade II: Bannerlord Playstore’daki yerini aldı

Türkiye’nin en yüksek teknoloji yatırımını yapan Türk Telekom, dijital oyun platformu Playstore’da heyecan veren üretimleri kullanıcılarla buluşturmaya devam ediyor. Bu doğrultuda, hayranlarının uzun vakittir merakla beklediği “Mount & Blade II: Bannerlord” isimli devam oyununu, Playstore’da erken erişime açıyor. Tamamı Türkçe hazırlanan oyun, Türkiye’de oyuncuların en sevdiği aksiyon üretimlerinin başında geliyor.

Mount & Blade II: Bannerlord Playstore’daki yerini aldı

Strateji temelli RPG (Rol Yapma Oyunu) cinsindeki Mount & Blade II: Bannerlord ile Orta Çağ periyodunda Kalradya kıtasında oyunculara gerçek savaş tecrübesi yaşatılıyor. Birliklerini denetim edebilen oyuncular, eş vakitli olarak savaşlara katılabiliyor, vazifeleri yerine getirerek maharetler kazanıyor ve bu yetenekleri geliştirebiliyor.

Türkiye’nin marka aksiyon oyunu

İlk sefer 2008’de yayınlanan “Mount & Blade”in devam oyunu “Mount & Blade II: Bannerlord”, Türk oyun firması TaleWorlds Entertainment tarafından geliştirildi ve büsbütün Türkçe olarak hazırlandı. Erken erişime açılan oyun, geliştirilen grafikleri, ayrıntılı karakter oluşturma ekranı, kale kuşatması, diplomasi mantığı, savaş alanında ordu idaresi ve gerçekçi savaş mekanikleriyle oyunculardan tam not aldı.

PC ve Mac platformları için 3 binden fazla oyunun, Free to Play paketleri, PlayStation 4 oyunları ile oyuncu ekipmanlarının satışa sunulduğu Playstore’da “Mount & Blade II: Bannerlord” oyununun erken erişime özel satış fiyatı 129 TL olarak belirlendi. Türk Telekom’un meskende internet müşterileri, internet faturasına ek 12 aya varan taksit seçeneğiyle; Türk Telekom müşterisi olmayan oyun severler ise kredi kartı yahut taşınabilir ödeme seçeneğiyle oyunu satın alabiliyor 

Başa dön tuşu