Moonbreaker’ın Astra’s Story Güncellemesini Yayınlandı

Subnautica geliştiricisi Unknown Worlds ve yayıncı Krafton, Moonbreaker’ın Astra’s Story güncellemesini bugün prestijiyle yayınladılar. Pekala bu güncelleme ile neler geliyor? Ayrıntılar haberimizde.

Halihazırda indirebileceğiniz güncelleme ile yeni harita, yeni öykü kesimleri ve boyama çalışmalarınızı toplumsal medya hesabınızda paylaşabilme özelliği geliyor. Güncellemenin bütün ayrıntılarına buradan ulaşabilirsiniz. Öne çıkanlar özellikler ise şöyle;

Moonbreaker’ın Astra’s Story Güncellemesi Neler Getiriyor?

Yeni Haritayı Keşfedin: Oyuncular artık Moonbreaker’ın Cholek Culture’a dayalı ikinci haritası olan Cholek Excavation Site’ta oynayabilirler. Cholek Excavation Site, Cholek tarafından yapılmış devasa, mükemmel heykellerinden oluşan bir koleksiyona sahiptir. Gözleri hoş, ismi ve bedeli bilinmeyen cilalı mor bedelli taşlardan olan bu heykeller, Cinder için hafriyat yapan bir Smuggler kadrosu tarafından ortaya çıkarıldı.

Hikayenin Yeni Kesimleri: Astra’s Story güncellemesi, müellif Brandon Sanderson’ın yarattığı cihan ve karakterler hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyen oyuncular için “Moonbreaker: Tales From The Reaches” dinletisinin üçüncü kısmını sunuyor. Bu son kısım, “Astra’s Story”, oyun içinde yahut Spotify, Apple Podcasts, Google Podcasts, iHeart Media, Amazon Podcasts ve Stitcher üzere dijital podcast platformlarında bulunmaktadır.

Boyama Çalışmalarını Sergilemenin Yeni ve Daha Kolay Yolu: Kendilerini Moonbreaker’ın sezgisel ve yenilikçi oyun içi boyama aracıyla ünitelerini boyarken bulan istekli yahut deneyimli sanatkarlar artık boyama çalışmalarını oyun içinden direkt olarak toplumsal medya kanallarında paylaşabilirler. Oyuncuların minyatür boyama yeteneklerini takipçileri için öne çıkarmaları artık hiç olmadığı kadar kolay.

Başa dön tuşu