Moonbreaker Testleri Başlıyor, Katılmayı Unutmayın

Subnautica ve Subnautica: Below Zero oyunları ile tanıdığımız Unknown Worlds Entertainment tarafından geliştirilen ve Krafton tarafından da yayınlanacak olan Moonbreaker, GamesCom 2022 Açılış Gecesi Canlı yayını sırasında duyurulmuştu. 30 Eylül 2022 tarihinde satışa sunulması beklenen sıra tabanlı strateji oyunu için, bu ve önümüzdeki hafta sonu olmak üzere iki başka ön-izleme testi gerçekleştirilecek. Steam üzerinden gerçekleştirilecek olan testin tarihleri ve nasıl iştirakte bulunabileceğinizin ayrıntıları haberimizde.

Moonbreaker Testleri Bu Hafta Sonunda Başlıyor

Moonbreaker’ın geçen ay gamescom Opening Night Live’da yaptığı açıklamasından sonra Unknown Worlds (Subnautica serisi) ve KRAFTON, 9-11 Eylül ve 16-18 Eylül tarihlerinde iki başka Steam Önizlenim Hafta Sonu testine mesken sahipliği yapacak. Oyun testlerine kayıt olan bütün oyuncular, 29 Eylül’deki Steam Erken Erişim çıkışından evvel oyunu fiyatsız olarak deneyimleyebilecekler. Oyunun gamescom’da demosunu deneyemeyenleriçin bu Steam Önizlenim Hafta Sonu testleri, Moonbreaker oynayabilecekleri, Kaptan’ları deneyebilecekleri, özel ekipler oluşturabilecekleri, ünitelerini boyayabilecekleri ve çok daha fazlasını yapabilecekleri birinci tecrübe olacak.

Bu oyun testlerinin birinci gayesi sunuculara gerilim testi yapmak olsa da, tüm iştirakçiler oynanışı yayınlamaya, imgeleri yüklemeye ve yaptıkları boyamaları dünyayla paylaşmaya teşvik ediliyor. Steam Önizlenim Hafta Sonu testleri boyunca oluşturulan tüm özel boyama işleri kaydediliyor olacak, böylelikle oyuncular Moonbreaker bu ay Erken Erişim’e girdiğinde oyunu satın alıp erişebilecekler.

Katılmak çok kolay – oyuncuların yapması gerekenler şunlardır:

 • Steam’e giriş yapın
 • “Moonbreaker”ı arayın
 • “Moonbreaker Playtest’e Katılın” kısmındaki “Erişim İste” düğmesini tıklayın.
 • İsteği onaylayın

Önemli Oyun Testi Ayrıntıları:

 • Bazı oyun içi sistemler ve mağaza devre dışı bırakılacak olsa da, test kullanıcıları oyunun tamamına erişebilecek.
 • Test kullanıcılarına, oyunu test etmek için tüm Dönem 1 Ünitelerine ve Kaptanlara anında erişim müsaadesi verilecek. Moonbreaker Erken Erişim’e girildiğinde Ünitelerin ve Kaptanların kilidinin açılması gerekecektir. Hudutlu vakit aralığı ve birinci izlenimleri izleyebilmemizi sunmak için bu süreci oyun testleri için kolaylaştırdık.
 • Tüm ilerleme, Önizlenim Hafta Sonu testleri sona erdiğinde silinecek, fakat oyuncu boyama işleri koruncak.
 • Önizlenim erişimi, pozisyonunuza bağlı olarak hudutlu olabilir.
 • Bu testler, sunucuların sonlarını zorlamak içindir, bu nedenle kesintiler ve/veya acil durum bakımı gerçekleşebilir ve muhtemelen gerçekleşecektir.
 • Yukarıdaki tarihler ve saatler değişebilir, lakin rastgele bir program değişikliğini mümkün olduğunca evvelden duyurmak için elimizden geleni yapacağız.
 • Yerelleştirme ve oyun içi lisan dayanağının şimdi tamamlanmadığını yahut Erken Erişim başlatma tecrübesini temsil etmediğini lütfen unutmayın.
Başa dön tuşu