Modern Warfare 2 Senaryo Moduna Erken Başlayabilirsiniz

Activision ve Infinity Ward tarafından yapılan duyuruyla, Modern Warfare 2 senaryo moduna erken başlayabilmek mümkün olacak. Pekala bu nasıl olacak? Ayrıntılar haberimizde.

Haziran ayında yapılmış olan birinci tanıtım ile bu yılın Call of Duty oyununun 28 Ekim 2022 tarihinde PC (Battle.net ve Steam), PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series için satışa sunulacak. Task 141 grubunun terörist komplosunu ve Birleşik Devletler’e yönelik saldırıyı etkisiz hale getirmek için verdikleri çabayı anlatacak. Senaryoda ayrıyeten Meksika Özel Kuvvetler’den Albay Alejandro Vargas ve muhalifler üzere yeni müttefiklerimiz de olacak.

Asya, Avrupa ve hem Güney hem de Kuzey Amerika olmak üzere dünyanın dört bir yanına gidecek ve aksiyonun tabanına vurulacak olan çatışmalara karşı göğüs gereceğimiz çağdaş bir tecrübenin sunulacağı senaryoda, fotogrametri teknolojisinin ve düzgünleştirilmiş gölgelendirme sisteminin de kullanımı ile gerçeğe daha yakın görselliğin yanı sıra, fizik tesirlerinin üst seviye olacağını öğrenmiştik.

Bildiğiniz üzere Call of Duty: Çağdaş Warfare II oldukça bir mühlet evvel dijital mağazalarda ön-siparişe açılmıştı. Şimdiden satın almanız durumunda, Açık Beta testine birkaç gün erkenden erişebilecek olup, Call of Duty: Vanguard ve Warzone oyunlarında kullanabileceğiniz efsanevi Legendary Deathknell operatör görünümüne ve Bloodythirsty silah planının bulunduğu Final Judgement Bundle ikramınız olacak.

Modern Warfare 2 Senaryo Moduna Erken Erişim İmkanı

Bugün yapılan duyuru ile ön-sipariş ikramlarının listesine, oyunun ana senaryo moduna 20 Ekim 2022 tarihinde erişim sağlayabilme imkanı da eklendi. Öteki bir deyiş ile ana senaryo modunu sabırsızlıkla bekliyorsanız, 28 Ekim 2022 tarihini beklemenize gerek kalmayacak.

Vault Edition’ı ön-sipariş ile almanız durumunda ise, üsttekilere ek olarak Ghost, Farah, Price ve Soap olmak üzere dört operatörün bulunduğu Red Team 141, FJX Cinder silah kasası, birinci Battle Pass dönemi ve elli kademe atlama ve Ghost Legacy Pack içeriği armağanınız olacak.

Açık Beta testi tarihlerini bir sefer daha hatırlatmak gerekir ise, PlayStation 4 yahut PlayStation 5 kullanıcısı olup da Call of Duty: Çağdaş Warfare II oyununu ön-sipariş ile satın almış olan kullanıcılar, 16 Eylül 2022 Cuma günü TSİ 20:00 sıralarında erken erişimde bulunabilecekler. Aksi takdirde, 18 Eylül 2022 Pazar günü TSİ 20:00 sıralarında iştirak fırsatı bulunabilecekler. Birinci hafta 20 Eylül 2022 Perşembe günü sona erecek.

İkinci hafta ise birebir gün yani 22 Eylül 2022 Perşembe günü TSİ 20:00 sıralarında, hem tüm PlayStation 4 ve PlayStation 5 kullanıcıları hem de ön-sipariş ile satın almış olan PC, Xbox One ve Xbox Series kullanıcıları için başlayacak. Ön-sipariş ile satın almamış olan kullanıcıların iştirakte bulunacakları vakit ise 24 Eylül 2022 Cumartesi günü TSİ 20:00 olarak belirlenmiş. İkinci haftanın sona ereceği tarih ise 26 Eylül 2022 Pazartesi.

Call of Duty: Çağdaş Warfare II Fiyatı

PC (Steam)

  • Standart Sürüm: 699 TL
  • Vault Edition: 779 TL
  • Vault Sürümüne Yükseltme: 80 TL

PC (Battle.net)

  • Standart Sürüm: 699 TL
  • Vault Edition: 779 TL

PlayStation

  • Cross-Gen Bundle (PlayStation 4 ve PlayStation 5 Sürümleri): 699 TL
  • Vault Edition (PlayStation 4 ve PlayStation 5 Sürümleri): 869 TL

Xbox

  • Cross-Gen Bundle (Xbox One ve Xbox Series Sürümleri): 699 TL
  • Vault Edition (Xbox One ve Xbox Series Sürümleri): 869 TL
Başa dön tuşu