Modern Warfare 2 Çıkış Fragmanı Yayınlandı

Senelik olarak çıkan Call of Duty oyunlarının bir yenisi ile buluşmaya az bir vakit kaldı. 28 Ekim 2022 tarihinde PC (Battle.net ve Steam), PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series için satışa sunulacak Call of Duty: Çağdaş Warfare 2 için çıkış fragmanı yayınlandı.

Modern Warfare 2 Çıkış Fragmanı Yayında

Bir dakikadan biraz uzun olan fragman sırasında, takım üyelerimizin yanı sıra senaryoya ait orta sahneler görebilmek de mümkün oluyor. Bütünüyle sinematik sahnelerden oluşması dolayısı ile seyir zevki bir oldukça yüksek iken, daha evvelden görmediğimiz kısımları ve senaryo yerlerini görebilmek de mümkün oluyor.

2019 yılında çıkmış olan Çağdaş Warfare için devam niteliği taşıyan Çağdaş Warfare 2, Task 141 grubunun terörist komplosunu ve Birleşik Devletler’e yönelik saldırıyı etkisiz hale getirmek için Asya, Avrupa ve hem Güney hem de Kuzey Amerika olmak üzere dünyanın dört bir yanına giderek verecekleri çabayı anlatacak. Senaryoda ayrıyeten Meksika Özel Kuvvetler’den Albay Alejandro Vargas ve muhalifler üzere yeni müttefiklerimiz de olacak.

Eğer oyunu çıkışından evvel satın alırsanız, senaryo moduna sekiz gün erkenden, yani 20 Ekim 2022 Perşembe günü başlayabilmeniz mümkün olacak.

Çok oyunculu mod tarafında ise derinlemesine özelleştirme, Tactical ve Lethal ekipmanları, Field Upgrade’leri ve Perk’ler olacak. Bunların yanı sıra, Knockout, Prisoner Rescue ve Battle Maps (eski ismiyle Ground War) içeriğinde bulunan Invasion ismiyle üç yeni mod da bulunacak Ayrıyeten Destiny gibisi Raid vazifeleri, üçüncü kişi bakış açısı modu, yeni bir Gunsmith sistemi ve son gelen raporlara nazaran eski Call of Duty oyunlarındaki haritaların indirilebilir içerik olarak gelecek.

Son olarak, oyunun PC fragmanına da aşağıdan göz atabilirsiniz.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu