Marvel’s Avengers E3 2019’da uzunluk gösterecek!

İlk olarak 2017’de duyurulan The Avengers Project, o günden beri karanlığa bürünmüş durumda. 

Marvel’s Avengers E3 2019’da uzunluk gösterecek!

Oyun hakkında elimizde yalnızca kısa bir teaser tanıtımı mevcut. Oyun içeriğinin nasıl olacağı hakkında bile rastgele net bir bilgiye sahip değiliz. Bu durumun farkında olan Crystal Dynamics, artık sessizliğini bozmaya hazırlanıyor.

Crystal Dynamics ve Square Enix, resmi toplumsal medya hesapları üzerinden üretimin bu sene Los Angeles’ta gerçekleştirilecek olan E3 2019 etkinliğinde olacağını duyurdu. Buna ek olarak oyunun artık ”Marvel’s Avengers” ismiyle piyasaya çıkacağını da öğrenmiş olduk. 

Tune into Square Enix Live E3 2019 for the worldwide reveal of Marvel’s Avengers.

????️ The event – complete with closed captions – begins June 10 at 6PM PT: https://t.co/KNimbY3Ze7 #SquareEnixE3 #Reassemble pic.twitter.com/zYibKtcPS1

— Marvel’s Avengers (@PlayAvengers) 29 Mayıs 2019

The Avengers Project, Ocak 2017’de duyurulduğunda büyük heyecan yaratmayı başarmıştı. Fakat o günden bu güne kadar Crystal Dynamics’ten, Avengers oyunu ile ilgili ses seda çıkmamıştı. Hatta bir orta Twitter üzerinden oyunun iptal edildiği dedikoduları bile dolaşıyordu.

Oyunun Marvel’s Avengers ismiyle çıkacak olması akıllara Marvel’s Spider-Man ile bir bağı olup olmayacağı sorusunu da getirmiyor değil. Bildiğiniz üzere Marvel’s Spider-Man’da Avengers kulesini görme bahtına erişmiştik.

Buna Black Panter’in ana vatanı olan Wakanda’nın konsolosluğunun da eklenmesi ile birebir kozmosta olduklarını doğrulamıştık diyebiliriz. Daha fazla bilgiye Square Enix’in E3 2019 konferansında erişeceğiz. En aktüel haberler için bizi takip etmeyi unutmayın.

Başa dön tuşu