Lords of the Fallen, GamesCom 2022’de Duyuruldu

Hexworks stüdyosu tarafından geliştirilen ve CI Games tarafından da yayınlanacak olan Lords of the Fallen, GamesCom 2022 fuarının açılış gecesi canlı yayını sırasında sürpriz bir halde duyuruldu. Ayrıntılar haberimizde.

The Lords of the Fallen, esasen The Lord of the Fallen 2 olarak ortaya çıkmıştı. Ne var ki hayli karanlık bir periyottan geçtiğini söylememiz gerek. O denli ki, 2015 yılının Temmuz ayında birinci oyunun da başında bulunan Tomasz Gop gruptan ayrıldıktan sonra, bir mühlet kadar geliştirilme basamağına geçilememişti.

2018 yılı içerisinde CI Games tarafından yapılan açıklamaya nazaran de Defiant ismiyle yeni kurulan ortak bir stüdyo ile Lord of the Fallen 2 oyununun geliştirilme süreci tamamlanacaktı. Dahası ise oyunun sil baştan alınacağı söylenmişti.

Lord of the Fallen 2, Lords of the Fallen Olarak Dönüş Yapacak

2020 yılı içerisinde Hexworks stüdyosuna emanet edilmiş olan Lord of the Fallen 2, GamesCom 2022 Açılış Gecesi Canlı yayını sırasında yeni ismi ile tekrar duyuruldu ve 2023 yılı içerisinde PC (Steam), PlayStation 5 ve Xbox Series için satışa sunulacak.

Halihazırda ön-sipariş ile satın alabildiğiniz oyunun duyurusuna özel olarak yayınlanan fragmana aşağıdan göz atmayı unutmayın.

Lords of the Fallen Hakkında

Ağır bir zorbalık ve zulüm çağının akabinde kötücül İlah Adyr mağlup edilmişti. Ancak, ilah bu… sonsuza dek ölüp gitmiyor. Ortadan milyar yıl geçtikten sonra, artık Adyr düştüğü yerden kalkıyor… Efsanevi Kara Şövalyeler tarikatının bir mensubu olarak yaşayanlar ve ölüler diyarları ortasında gidip gelerek savaşacaksın. Oyun, derin ve sürükleyici bir kıssa eşliğinde harikulade boss savaşları ile süratli ve kuvvetli müsabakalar sunuyor. Sen hangisini yazacaksın, ışığın destanını mı yoksa karanlığınkini mi?

Umut cürettir.

Başa dön tuşu