Lord of the Rings: Gollum ile Ne Zaman Buluşacağız?

Oyuncular olarak büyük bir sabırsızlıkla beklediğimiz Lord of the Rings: Gollum ile ne vakit buluşacağız? Nacon şu an için net bir çıkış tarihi verilmemiş olsa da, çıkış aralığını netleştirdi. Şayet tekrar bir erteleme haberi ile karşılaşmazsak, bu yıl içerisinde buluşacağız. Ayrıntılar haberimizde.

2019 yılında duyurulmuş olan Lord of the Rings: Gollum için birinci olarak 2021 yılı işaret edilmişti. Ne var ki vakit içerisinde birçok kere ertelenerek belgisiz bir tarihe bırakılmış durumdaydı.

Lord of the Rings: Gollum Bu Yıl İçerisinde Çıkacak

Yayıncı Nacon tarafından yayınlanan son kazanım raporunda, hala bir çıkış tarihi verilemeyen oyun için birazcık daha bekleyeceğimiz söylenmiş. O denli ki, 2023 ve 2024 finansal yılları ortasında çıkacağı belirtilmiş. Bu da bu yılın Nisan ayı ile Eylül ayı ortasındaki bir vakte tekabül ediyor.

Oyuncular olarak Gollum ile çıkacağımız, yüklü olarak zımnilik içinde ilerlememizin gerekeceği oyun için hayli bir müddettir bekliyoruz. Her ertelemede olabilecek en güzel tecrübenin sunulması için gayret sarf edildiğine değinilmişti. Geçtiğimiz yıl içerisinde düzenlenen aktifliklerin kimilerinde da karşımıza çıkan oyun için fragmanlar ve oynanış görüntüleri da yayınlanmıştı. Ne var ki geçtiğimiz yılın Nacon Connect yayınındaki oynanış gösterimi, görsellik açısından biraz hayal kırıklığı yaratmıştı. Haliyle, ortadan geçen vakit zarfında kaydedilen evre da bir oldukça merak ediliyor. Bakalım oyuna dair yeni içerikleri ne vakit göreceğiz? Gelişmeleri takipteyiz.

Lord of the Rings: Gollum Hakkında

J.R.R. Tolkien tarafından yazılan kıssaya sadık kalınacak ve Gollum karakterine dair bilinmeyenlerin anlatılacağı aksiyon oyununda, Kara Kule’deki esaret yıllarından Mirkwood Elfleri’nin yanındaki vakte kadar olan her şeyi öğreneceğiz.

Baş Dizayncı Martin Wilkes tarafından belirtilene nazaran çoğunlukla savaşın olmadığı bir oyun olacak. Yolunuza çıkan düşmanlarınızı silah kullanımı olmayacağı için direkt değil de, dikkatlerini dağıtarak kapalılık yolu ile ortadan kaldırmak durumunda olacaksınız. Bununla birlikte, arkadaşlarınızın yeteneklerinden de faydalanabileceğiniz vakitler da olacak.

Oynanış açısından tarzınızın ve vereceğiniz kararların da Gollum üzerinde bir tesiri bırakacağını söylemeden geçmeyelim. Smeagol ile karşı karşıya geldiği kişilik çatışmasında karanlık tarafın mı yoksa Smeagol’un mu kazanacağına direkt siz karar vereceksiniz.

Başa dön tuşu