Konami, Fransa Futbol Federasyonu ile Ortaklık İmzaladı

Geçtiğimiz aylarda Bayern Münih ve Inter Milan ile muahedeleri ile isminden kelam ettirmeye devam eden Konami, artık de Fransa Futbol Federasyonu ile paydaşlık mutabakatı imzaladı. Pekala bu paydaşlığın getirisi ne olacak? Ayrıntılar haberimizde.

Konami, Fransa Futbol Federasyonu ile İşbirliğine Gidiyor

Konami Digital Entertainment B.V. bugün, Fransız Futbol Federasyonu (FFF) ile çok yıllı bir paydaşlık kurduklarını açıkladı. Bu partnerlik eFootball içinde ve dışında bir dizi aktivasyonu içerecek.

KONAMI, ‘Fransız Ulusal Takımı’nın Resmi Futbol Görüntü Oyunu Ortağı’ olurken, iştirakin kendisi birçok farklı ticari, imaj ve aktifleştirme hakkını kapsıyor.

Branding ve medya haklarının yanı sıra FFF’nin, başka lisanslı ulusal oluşumların da yer aldığı bir dizi eSpor aktifliğine de dahil edileceği belirtiliyor.

Konami Digital Entertainment B.V.’nin Avrupa Lideri Naoki Morita hususla ilgili şunları söyledi, ‘KONAMI’de paydaşlık ağımızı büyütme ve global, futbolu seven bir kitleye ulaşma amacımızda epey iddialıyız. Fransa üzere futbola bedel veren bir ülkenin ulusal federasyonu ile iştirak yapmaktan son derece memnunuz. Buna ek olarak kendilerinin değerli bir futbol tarihine ve itibara sahip oldukları gerçeği de bizim için çok kıymetli.

“eFootball serisi gelişmeye ve gelişmeye devam ediyor, bu nedenle Fransız Futbol Federasyonu’nu futbolu özgürleştirme seyahatine davet etmek çok heyecan verici’.

Fransız Futbol Federasyonu Genel Müdürü François Vasseur şunları ekledi: ‘Fransa Futbol Federasyonu, Konami’yi Fransız Ulusal Grubunun resmi futbol Görüntü oyun Ortağı olarak kabul etmekten memnunluk duyuyor.

Hem futbol hem oyun tutkunlarına en uygun tecrübeleri ve eğlenceyi sunmak için biz de misal bir tutkuya sahibiz.

Konami’nin dünya çapındaki varlığı, Fransız ulusal ekibinin daha geniş bir global kitleye ulaşmasını sağlarken uzmanlıkları da Fransız esporunun büyümesini hızlandırmak için olağanüstü bir fırsat’.

Başa dön tuşu