It Takes Two da Switch için Geliyor

Nintendo şirketinin Switch ile üçüncü parti oyunlara daha fazla takviye vermesi karşılığında, kesime damgasını vurmuş olan oyunlar da konsola gelmeye devam ediyor. Bugün gerçekleştirilen Nintendo Direct sunumu sırasında, It Takes Two da Switch için duyuruldu. Ayrıntılar haberimizde.

Hazelight tarafından geliştirilmiş ve 2021 yılının The Game Awards gösterisinde Yılın Oyunu seçilmiş olan It Takes Two, Electronic Arts tarafından EA Originals etiketi ile 2021 yılının Mart ayında PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series için satışa sunulmuştu. 4 Kasım 2022 tarihinde, bu listeye Nintendo konsolunun da ekleneceği müjdelendi.

Oynamak için mutlak suretle bir arkadaşa gereksinim duyduğunuz oyunda, Cody ve May karakterlerini yönetiyoruz. Olağan hayatlarında geçinemeyen çift, canlı oyuncak bebek formuna geçiyor ve olaylar öbür bir boyuta taşınıyor. Friend’s Pass özelliği sayesinde, yalnızca bir kişinin satın almasının yettiği ve öteki kişinin de bu özellik sayesinde dahil olabildiği oyun, bizlere hayli oldukça keyifli anlar yaşatıyor.

Nintendo Direct sunumundaki duyuruya ek olarak verilen ayrıntılarda, Joy-Cons ile birebir sistem yahut kablosuz ağ ile iki farklı sistem üzerinde oynanabiliyor. Çabucak üstte bahsettiğimiz Friend’s Pass özelliği Switch versiyonunda da geçerli olacak.

Kooperatif oynanan oyunlardan hoşlanmıyorsanız bile It Takes Two bir baht verilmeyi hak ediyor. Son derece eğlenceli ve renkli dünyası ve orta sıra yapılan güzel göndermeleri ile tahminen de kooperatif takviyeli oyunların yavaş yavaş radarınıza girmesini ve birbirinden keyifli anların çoğalmasını sağlayabilir.

Son olarak, bir de beyaz perde uyarlamasının hazırlık basamağında olduğunu hatırlatalım. Şubat ayının başlarında yapılan duyuru ile Hazelight Studios ile Sonic sinemasının üretimci şirketi dj2 Entertainment bir paydaşlık muahedesi imzalanmış olduğunu öğrenmiştik. Ayrıyeten Sonic the Hedgehog ve Sonic the Hedgehog 2 müellifleri Josh Miller ve Pat Casey ikilisinin de projeye dahil oldukları, aktarılan bilgiler ortasında yer alıyor.

Başa dön tuşu