Günün Ücretsiz Epic Games Oyunu İndirmeye Açıldı (20 Aralık)

Yılbaşında on beş fiyatsız oyun listesinde geldik beşinci sıraya ve günün ücretsiz Epic Games oyunu da aşikâr oldu. Bu sefer, kaçırmayı istemeyebileceğiniz bir oyun var karşımızda. Ayrıntılar haberimizde.

Bildiğiniz üzere Epic Games, yılbaşı devri hariç, haftalık olarak bir yahut daha fazla oyunu kullanıcıların beğenisine sunuyor. Bu sayede bizler hem büyük hem de düşük bütçeli oyunları kütüphanelerimize fiyatsız olarak eklerken, Amerika menşeli yayıncı da kullanıcıları bünyesinde tutma konusunda hayli başarılı oluyor.

Günün Fiyatsız Epic Games Oyunu

Bugün prestijiyle dağıtılan yeni fiyatsız oyun, daha evvelden Haziran ayında da verilmiş olan Wolfenstein: The New Order. Yirmi dört saat boyunca fiyatsız olacak ve kütüphanenize bir sefer eklemeniz durumunda, kalıcı olarak sahip olabileceksiniz.

Wolfenstein: The New Order Hakkında

MachineGames tarafından geliştirilen Wolfenstein: The New Order, Bethesda Softworks yayıncılığında 2014 yılında PC, PlayStation 3, PlayStation 4, Xbox 360 ve Xbox One için satışa sunulmuştu. Kıssa olarak Naziler’in İkinci Dünya Savaşı’nı kazandıkları 1960’ların Avrupa bölgesinde geçiyor ve Wolfenstein için bir devam niteliği taşıyor. Savaş gazisi William “B.J.” Blazkowicz rolündeyiz ve Naziler’in dünya üzerindeki kararını durdurmaya çalışıyoruz.

Epic Games Store Hakkında

6 Aralık 2018 tarihinde yayınlanan Epic Games Store, Windows ve macOS platformlarına yönelik dijital oyun mağazası olarak oyuncuların karşısına çıktı. Çıkış yaptığı günden bu yana Steam ile epey sert bir rekabetin içerisinde olan Epic Games Store, son vakitlerde dağıttığı fiyatsız oyunlar ile birlikte epeyce geniş bir oyuncu kitlesini kazanmayı başardı.


Ücretsiz Oyun


Peki şu anda fiyatsız olarak dağıtılan Epic Games Store oyunu hakkında ne düşünüyorsunuz? Niyetlerinizi bizimle paylaşmayı ihmal etmeyin.

Başa dön tuşu