Gotham Knights PC Özellikleri Fragmanı Yayınlandı

Gotham Knights PC özellikleri, yayınlanan yeni fragman ile gün yüzüne çıkartıldı. Görünüşe nazaran oyuncular, bu platformda gelmiş geçmiş en güzel Gotham City tecrübesini yaşayacaklar. Ayrıntılar haberimizde.

WB Games Montreal tarafından geliştirilen ve Warner Bros. Games tarafından da yayınlanacak olan Gotham Knights için bir aydan az bir müddet kaldı. Gotham City’ye bir defa daha geri döneceğimiz oyun, Batman karakterinin mevti sonrasında yaşananları ve Batman ailesini oluşturan Batgirl, Nightwing, Red Hood ve Robin dörtlüsünün kenti sisteme sokmak için verdikleri çabayı anlatacak.

21 Ekim 2022 tarihinde PC (Epic Games Store ve Steam), PlayStation 5 ve Xbox Series için satışa sunulması beklenen Gotham Knights için süren tanıtımlar kapsamında, yayınlanan yeni fragman ile PC versiyonunda desteklenecek olan özellikler hakkında bilgilendirme yapıldı.

Gotham Knights PC Özellikleri, Yeni Fragman ile Detaylandırıldı

Yayınlanan basın bildirisi ve fragmana bakacak olur isek, platform kullanıcıları 4K çözünürlük, ultra düzeyde kare suratı, ışın izlemeli yansımalar, geliştirilmiş performans için NVIDIA DLSS 2.0, AMD FSR 2.0 ve Intel X Muhteşem Sampling (XeSS), sertleştirme, TAA üst örnekleme, Görüş Alanı, Ortam Örtme ve en düşük ve en yüksek çözünürlük ayarı dahil geniş özelleştirme seçenekleri ve ultra geniş ve çoklu monitör dayanağı ile Gotham City’yi bu vakte kadar ki en gerçekçi haliyle görebilme fırsatı yakalayacaklar.

Fragmanda ayrıyeten oyun ile ilgili hem daha evvelce gördüğümüz hem de yeni sahneler de ekranımıza geliyor. Hiç kuşku yok ki görsel açıdan büyük bir şölen bizleri bekliyor.

Geçtiğimiz günlerde PLAY mecmuası tarafından Oyun Direktörü Geoff Ellenor ve Sinematik Direktörü Wilson Mui ile yapılan röportaj sırasında, bizlere sunulacak olan öyküyü tek oynayışta göremeyeceğimiz söylenmişti. Haliyle Gotham Knights bizi oldukça bir mühlet oyalayacakmış üzere görünüyor.

Başa dön tuşu