Gotham Knights için Geliştirilme Süreci Tamamlandı

WB Games Montreal tarafından geliştirilen ve Warner Bros. tarafından yayınlanacak olan Gotham Knights için geliştirilme süreci tamamlandı. Bu da demek oluyor ki, oyun artık bir kere daha ertelenmeyecek ve 25 Ekim 2022 tarihinde büyük buluşmayı gerçekleştirmek için sayılı bir vakit kaldı.

2020 yılının Ağustos ayındaki DC FanDome sırasında duyurulmuş olan Gotham Knights, PlayStation 4 ve Xbox One versiyonlarının iptal edilmesi ile yalnızca PC, PlayStation 5 ve Xbox Series kullanıcıları ile buluşacak.

Yeni oyun, kıssa olarak Batman karakterinin vefatının çabucak sonrasında geçiyor. Önlerindeki en büyük pürüzün kalkması ile yeraltı kabahat dünyası Gotham sokaklarında cirit atmakta iken, kenti inançta tutmak, halka umudu yine getirmek, polislerin disiplinini tekrardan sağlamak ve hatalılara kaçacak deliği yine arattırmak ise Nightwing, Red Hood, Batgirl ve Robin karakterlerinden oluşan Batman Family olarak iş yeniden biz oyunculara düşecek.

Gotham Knights için Geliştirilme Süreci Artık Sona Erdi

Zaman içerisinde yayınlanan oynanış görüntüleri ve ayrıntılı bilgilerin akabinde, bugün Twitter üzerinden yapılan paylaşım ile Gotham Knights için geliştirilme sürecinin sonuna gelindiği müjdelendi.

Bu da demek oluyor ki, oyuncuların telaşlarının tersine, artık yeni bir ertelenme haberi ile karşılaşmayacağız. Bununla birlikte kesin sürüm, sertifikasyon süreci için dijital mağazalara gönderilmiş iken, hem fizikî kopyaların seri üretimine geçilmiş hem de birinci gün güncellemesi de hazırlanmış oluyor. Natürel ki bize de beklemek düşüyor.

25 Ekim 2022 tarihine kadar epey fazla bir vakit olduğu için, WB Games Montreal ile Warner Bros. bu müddette bol bol tanıtım yapmaya devam edecektir. Mesela önümüzdeki haftanın GamesCom 2022 fuarı da bunun için çok yeterli bir fırsat olacak.

Başa dön tuşu