PUBG Mobile LITE her telefonda oynanabilecek

Battle Royale oyunları taşınabilir aygıtları çok zorlayan bir cins olmasa da tekrar de belirli bir donanım gücü istiyordu. Bu da oyunların yalnızca muhakkak bir kategorideki aygıtlar tarafından kullanılabileceği manasına geliyordu. Bu alandaki açığı gören tanınan oyun PUBG Mobile, LITE ismini verdiği yeni bir sürümle kullanıcı kitlesini artırmayı hedefliyor.

PUBG Mobile LITE her telefonda oynanabilecek

PUBG Mobile LITE sürümü daha süratli ve 400 MB boyutu ile daha hafif versiyonu, 2 GB altındaki belleğe sahip taşınabilir aygıtlarda da oyunu oynama imkanı sunuyor. Trükiye’deki kullanıcıların de oynayabileceği oyun için geliştiriciler, oyunun tecrübesinden ödün vermeden herkese tıpkı tecrübesi sunmak için düşük bellek ölçüsüne sahip giriş düzeyi akıllı telefonları gaye aldılar.

PUBG Mobile LITE, 60 oyuncu için hazırlanmış daha ufak bir haritaya sahip olacak, bu da PUBG oyun üslubunu korurken 10 dakika sürerek daha dinamik müsabakalar ortaya çıkartacak. Sırf 400 MB’lık suram paketi ve 2 GB belleğin altındaki aygıtlar için tasarlanan LITE sürümü, tüm oyunlar için akıcı olması niyetiyle geliştirildi.

PUBG Mobile LITE’ı Android işletim sistemli cep telefonunuza Google Play Store üzerinden fiyatsız olarak yükleyebilirsiniz. 

Başa dön tuşu