GoldenEye 007, yarın Nintendo Switch ve Xbox’a geliyor

Oyun 27 Ocak’ta hem Xbox hem de Nintendo Switch için 4K çözünürlüklü, daha akıcı kare suratları ve hatta bölünmüş ekran mahallî çok oyunculu olarak Xbox’ın yine düzenlenmiş sürümüyle satışa sunulacak.

Çevrimiçi çok oyunculu modlar, Nintendo yepyeni oyunu kullandığı için oyunun Nintendo Switch versiyonuna özel olacak. Microsoft, Xbox için GoldenEye 007’nin “sadık bir rekreasyonu” yaptı, fakat arkadaşlarla bölünmüş ekran için lokal bir çok oyunculu mod içerecek. Xbox One ve Xbox Series S/X konsolları GoldenEye 007 Xbox versiyonuna erişebilecek.

Nintendo, GoldenEye 007’yi Nintendo Switch Online hizmetinin bir modülü olarak piyasaya sürüyor. N64 oyunları hizmete 2021’de eklendi, lakin erişim elde etmek için Nintendo Switch Online + Genişletme Paketi katmanında savurganlık yapmanız gerekiyor.

GoldenEye 007, yarın Nintendo Switch ve Xbox’a geliyor

Klasik kampanya modu, hile modları, çift analog çubuk dayanağı ve 4K’ya kadar mahallî 16:9 en uzunluk oranıyla birlikte Xbox’ta da mevcut olacak. Xbox’ta Rare Replay’in dijital bir kopyasına zati sahipseniz GoldenEye 007 dahil ve fiyatsız. Oyun ayrıyeten Xbox Game Pass’in bir kesimi olacak.

Lisanslama ve telif problemleri, 2008’de Xbox 360’ta bir HD remaster yayınlama mutabakatını karmaşık hale getirdi, bu nedenle GoldenEye 007nin yayınlanması uzun vakit oldu. Özgün tek oyunculu kampanya ve mahallî bölünmüş ekran çok oyunculu takviyeli Xbox HD tekrar düzenlemesinin gelişi 2021’de sızdırılmıştı.

Başa dön tuşu