God of War Ragnarök PlayStation 5 Paketi Duyuruldu

Sony Interactive Entertainment aşikâr başlı oyunlar için özel PlayStation paketleri yayınlıyor. Bu sayede, konsolun yanında oyuna da sahip olmuş oluyorsunuz. Standart sürümünün yanında, kimi vakit özel renkte bir denetim kolu da paketin içeriğinden çıkıyor. Birinci olarak Horizon: Forbidden West için yayınlananın akabinde, Japon teknoloji devinin yeni duyurusu ile God of War Ragnarök PlayStation 5 paketi gelecek.

God of War Ragnarök PlayStation 5 Paketi Geliyor

PlayStation Youtube kanalı üzerinden yayınlanan fragman ile duyurulan paketin içeriğinde, aşina olduğumuz renkte konsol ve DualSense kolu bulunuyor. Yani Eylül ayının State of Play yayını sırasında duyurulmuş olan özel tasarım kolu her halükarda para verip satın almak durumunda olacağız.

Şu an için bu paketin fiyatına ait bir ayrıntı bulunuyor. Horizon: Forbidden West paketinin ülkemizde de satışa sunulduğunu göz önünde bulunduracak olursak, bu paketin de tıpkı formda ülkemize gelmemesi için hiçbir neden yok.

Next Gen Immersion ismi altında yayınlanan fragmanda ayrıyeten gerçek 4K çözünürlük ve üç boyutlu ses takviyesine ek olarak, DualSense ile dokunsal geri bildirimin olacağına dikkat çekilmiş.

2020 yılı içerisinde duyurulmuş olan God of War Ragnarök için geliştirilme süreci, geçtiğimiz hafta içerisinde sona ermişti. PlayStation 4 ve PlayStation 5 çıkacak olan oyun ile buluşma tarihimiz 9 Kasım 2022 Çarşamba günü olup, 2 Kasım 2022 Çarşamba günü ön-yüklemeye açılacak.

God of War Ragnarök Konusu

Dünyanın sona ereceği büyük savaşa hazırlık için Kratos ve Atreus olarak, hem dokuz diyarın tamamını gezerek ve karşılıkları bulmaya çalışacak hem de diyarların güvenliği ile kendi güvenliğimiz ortasında bir ortaya varmak durumunda olacağız.

Başa dön tuşu