En çok indirilen PlayStation oyunları – Mart 2020

PlayStation, tertipli olarak her ay bir blog yazısı yayınlayarak, kullanıcılar tarafından bir evvelki ay PlayStation Store üzerinde en fazla indirilen oyunları açıklıyor. Artık de Mart ayında en çok indirilen oyunlar açıklandı.

En çok indirilen PlayStation oyunları – Mart 2020

İlk olarak Çin’de keşfedilen ve kısa vakit içinde tüm kıtalara süratle yayılan koronavirüs salgını sebebi ile ülkemizde de çeşitli tedbirler alındığını biliyoruz. Uzmanlar virüsün bulaşmasını engellemek için en çok kalabalık ortamlardan uzak durulması gerektiğini söylüyor. Koronavirüs kapsamında, dünya genelinde uygulanan önlemler kapsamında birçok büyük kentte beşerler konutlara kapanmış durumda.

Kişisel karantinamızı konutlarımızda sağladığımız bu günlerde, sıkılmamak ismine yapılacak en uygun şeylerden biri de oyun oynamak. Hal bu türlü olunca oyun bölümünde önemli bir hareketlilik kelam konusu oldu. Pekala bu periyotta en fazla indirilerek oynanan oyunlar hangileri oldu? PlayStation yayınlamış olduğu blog ile Mart ayına ilişkin en fazla indirilen oyunları açıkladı.

En çok indirilen oyunlar 3 listede ayrılmış. Birinci liste, en çok indirilen PS4 oyunlarından oluşuyor. İkinci liste, Mart ayında en çok indirilen PS VR oyunlarından oluşuyor. Üçüncü liste ise; en çok indirilen ücretsiz oyunlardan oluşuyor.

Mart ayında en çok indirilen PlayStation oyunları

– COD: Çağdaş Warfare
– MLB The Show 20
– GTA 5
– DOOM Eternal
– COD: Çağdaş Warfare 2 Campaign Remastered
– Minecraft
– NBA 2K20
– Nioh 2
– THE FOREST
– Assassin’s Creed Odyssey
– Tom Clancy’s The Division 2
– Persona 5 Royal
– RAINBOW SIX SIEGE
– FIFA 20
– Rocket League

Mart ayında en çok indirilen PS VR oyunları

– Beat Saber
– Job Simulator
– The Elder Scrolls 5 Skyrim
– SUPERHOT VR
– Creed Rise to Glory
– Arizona Sunshine

Geçen Ay En Çok İndirilen Fiyatsız Oyunlar

– Call of Duty: Warzone
– Fortnite
– Apex Legends
– Brawlhalla
– Dauntless
– Cuisine Royale
– WW2 / DOGFIGHTER
– Warface
– Warframe
– 3on3 FreeStyle

Başa dön tuşu