“Evde Kalan Canavarlara” ödüllü turnuva

PUBG ve CS:GO oyunlarının yer aldığı turnuva, GeForce RTX iştiraki ile düzenleniyor. Kayıtların 26 Nisan tarihine kadar devam ettiği turnuvaya katılanlar, Monster Notebook’tan özel ikramlar kazanma talihine sahip olacak.

“Evde Kalan Canavarlara” ödüllü turnuva

Covid-19 salgını ile uğraş ettiğimiz bugünlerde, #evdekal davetinin da tesiriyle oyuna ve espor’a gösterilen ilgi daha da arttı. Her vakit oyun tutkunlarının yanında olan ve Türkiye’nin oyun bilgisayarı alanında en çok tanına markası Monster Notebook, #evdekal oyun oyna diyerek, konutta kalan canavarlar için Monsters Reloaded Powered By GeForce online oyun turnuvasını başlattı.

GeForce RTX iştiraki ile gerçekleştirilen turnuvada tanınan espor oyunları PUBG ve CS:GO yer alıyor. Turnuvaya kayıtlar 26 Nisan’a kadar devam ediyor.

Her yetenek düzeyinden oyuncunun ödül kazanabileceği turnuvada CS:GO finali 2 Mayıs’ta, PUBG’nin finali ise 3 Mayıs’ta gerçekleştirilecek.

İki kişilik gruplar ile yarışılacak CS:GO turnuvasının mükafatları 2 adet GeForce RTX 2060 ekran kartlı Tulpar Gaming Laptop, 1 adet Monster Pusat Aksesuar Seti ve 1 adet Pusat Virtual 7.1 RGB Gaming Headset olarak belirlendi.

Solo olarak ilerleyecek PUBG turnuvasında ise 1 adet GeForce RTX 2060 ekran kartlı Tulpar Gaming Laptop ve 1 adet Monster Pusat Aksesuar Seti mükafatlar ortasında yer alıyor.

Turnuva hakkında daha fazla bilgi edinmek ve kayıt olmak için monstersreloaded.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Başa dön tuşu