FIFA 23’ün Game Pass’e Geleceği Tarih Açıklandı

Electronic Arts, FIFA 23’ün EA Play ile Game Pass’e ekleneceğini duyurdu. Oyuncular, sadece birkaç gün sonra FIFA 23 için 699 TL ödeme yapmak zorunda kalmayacaklar.

Yayınlandığı ilk günden beri oyuncuların beğenisini toplayan FIFA 23 ile ilgili dikkat çeken bir gelişme yaşandı. Oyuncuların artık bu oyuna 699 TL ödemelerine gerek kalmayacak. Çünkü FIFA 23, çok yakında hem EA Play hem de Microsoft’un Game Pass programına dahil ediliyor. 

Electronic Arts tarafından yapılan açıklamaya göre FIFA 23, 16 Mayıs itibarıyla abonelik sistemlerinin birer parçası haline gelecek. Bu sayede FIFA 23 için herhangi bir ödeme yapmaya gerek kalmayacak. EA Play veya PC Game Pass’e abone olan tüm oyuncular, FIFA 23’e ücretsiz olarak erişme imkanı yakalayacaklar.

Peki EA Play ile PC Game Pass fiyatları ne durumda?

FIFA 23

EA Play abonelik paketinin Türkiye’de geçerli fiyatları şu şekilde:

  • Aylık: 39,99 TL
  • Yıllık: 249,99 TL

PC Game Pass abonelik paketinin Türkiye’de geçerli olan fiyatları ise şu şekilde:

  • Aylık: 29,99 TL
  • Aylık (Ultimate): 44,99 TL

Steam, Türkiye’de En Çok Satılan Oyunları Açıkladı: Call of Duty Serisi İçin Yapılan İndirimi Affetmedik!

Her türlü daha avantajlısınız!

İster EA Play, isterseniz PC Game Pass aboneliği alın. FIFA 23 konusunda her türlü avantajlı olduğunuzu belirtmek gerek. Neticede her iki abonelik paketinde de onlarca oyun bulunuyor. Yani FIFA 23’e vereceğiniz paranın çok küçük bir bölümü ile hem FIFA 23’e hem de yüzlerce oyuna ek ücret ödemeden ulaşabileceksiniz.

FIFA 2000’de Türkiye Ligi Olmasına Rağmen Galatasaray’ın Olmamasının Çok Enteresan Hikâyesi

Başa dön tuşu