Epic Games’in Ücretsiz Oyunu İndirmeye Açıldı (25 Ağustos)

Bildiğiniz üzere, geçtiğimiz hafta içerisinde bir birinci yaşanmış ve dijital mağaza üzerinden yalnızca fiyatsız içerik dağıtılmaya başlanmıştı. Bu da, Amerika menşeli yayıncının bir geleneğe orta verip vermeyeceği merak edilmişti. Lakin hem kısa bir mühlet sonra DOOM 64’ün ortaya çıkması hem de bu hafta için öbür bir fiyatsız oyunun listelenmesi, planda rastgele bir değişikliğin olmadığını ortaya çıkartmıştı. Yakın bir vakit evvel de, haftanın Epic Games’in fiyatsız oyunu indirmeye açıldı.

Bildiğiniz üzere Epic Games, yılbaşı devri hariç, haftalık olarak bir yahut daha fazla oyunu kullanıcıların beğenisine sunuyor. Bu sayede bizler hem büyük hem de düşük bütçeli oyunları kütüphanelerimize fiyatsız olarak eklerken, Amerika menşeli yayıncı da kullanıcıları bünyesinde tutma konusunda hayli başarılı oluyor.

Epic Games’in Fiyatsız Oyunu İndirilebilir Oldu

Buradan ulaşabileceğiniz resmi sayfada görebileceğiniz üzere, Ring of Pain oyununa ek olarak Destiny 2 oyununun mağazaya gelişini kutlama maksadıyla dağıtılan Bungie 30th Anniversary Pack içeriğinin de indirilebilir olduğunu göreceksiniz. Bu paket için 30 Ağustos 2022 Salı günü TSİ 20:00’a kadar vaktiniz var iken, Ring of Pain oyununa tek kuruş ödemeden sahip olabilmek için de 1 Eylül 2022 Perşembe günü TSİ 18:00 öncesinde kütüphanenize eklemeniz gerekecek. Önümüzdeki haftanın fiyatsız oyunları ise Knockout City için Armazillo Paketi, Shadow of the Tomb Raider ve Submerged: Hidden Depts olacak.

Destiny 2: Bungie 30th Anniversary Pack Hakkında

Yeni bir zindan, Gjallarhorn Egzotik Roketatarı, Thorn zırh seti ve silah, teçhizat ve Bungie’nin geçmişinden ilham alarak hazırlanan görünüş öğeleriyle dolu bir cephanelik ile Bungie’nin 30. Yıl Dönümünü kutla.

30. Yıl Dönümü Paketi sahipleri ayrıyeten fiyatsız Dares of Eternity etkinliğinde ek dış görünüş öğesi ödül sandıklarına erişebilir.

Grasp of Avarice

Eski vakitlerin ünlü Uzay Üssü ganimet mağaralarından esinlenilmiş üç oyunculu yeni zindanı yağmala. İnsanlığını bir hazine için harcamış bir maceracının peşinde zenginlik ve pişmanlık dolu bir öyküyü ortaya çıkar.

Bolca Hazine

Egzotik Gjallarhorn Roketatarı; yeni silahlar, silah süsü setleri, sözler, Sparrow’lar, Hayalet Kabukları ve daha ziyadesiyle birlikte geri dönüyor. Envanterini Bungie’nin 30. yılını temsil eden ödüllerle, efsanevi bir toplulukla ve yalnızca yıldızların içinde gerçekleşebilecek bir doğum günü partisiyle doldur.

Ring of Pain Hakkında

Karşılaşmaların sana geldiği, rastgele yaratılan ring zindanlara dal! Müşahedeyle ve rotanı planla. Direkt ganimetlere mi koşacaksın yoksa ürkünç bir yaratığı sırtından mı bıçaklayacaksın? Ganimetleri yağmalarken yeni müsabakalarda savaş ve gizlen, ring senin hareketlerine nazaran reaksiyonlar verecek.

Bu zorlayıcı sıra tabanlı roguelike oyununda ister süratli ister yavaş oyna. Lakin adımını attığın yerlere dikkat et – Kendini pusuya düşmüş halde bulabilirsin ya da daha kötüsüyle karşılaşabilirsin…

Seçimlerinin sonuçlarını gör, böylelikle kararlarına odaklanabilirsin.
Yaratıklar hareketlerini patlamaya hazır düşmanca bir etrafta sergileyecek. Kaçacak mısın yoksa zindanı kendisine karşı kullanmak için bir yol mu bulacaksın?
Hayatta kalmanın anahtarı yanlışsız konumu almak. Bir anda kendini altından kalkamayacağın bir durumda bulabilirsin…

Ringi müşahedeyle ve strateji yap.
Öğren, adapte ol ya da çöküşle yüzleş.

Mimic’ler bir bedel karşılığında sana bir seçim sunar. Taşıyabileceklerini al ve pasif güçlerin ve donanımınla yeterli bir kombinasyon yarat.
Tahminen aside batırılmış bir kılıç ile süratli ve atik olacaksın. Ya da bir kaba kuvvet canavarı yahut patlayıcılara ilgi duyan bir ateş sevdalısı olacaksın.
Seni güce ulaştıracak şeyleri satın al ya da bu acımasız derinliklerde yağmaladıklarını adapte et.

Ring of Pain’in derinliklerinde bilinmeyene uzanan yeni yollar keşfedeceksin. Yeni arkadaşlar, güçlü ganimetler ve kulağa gizemli gelen öykülerle dolu yerler.
Rahatlatıcı kaçışları keşfet, uluyan dehşetlerin huzurunu kaçırmamanın en güzel seçenek olduğunu gör.
Mert olanlar, aldıkları riskin sonunda ödüllendirilebilirler… ya da tutkuları onları felakete sürükler.

Karanlıkta nereye adım attığına dikkat et.
Bir vakitler bilinmeyen yerler artık dehşetle dolu.

Epic Games Store Hakkında

6 Aralık 2018 tarihinde yayınlanan Epic Games Store, Windows ve macOS platformlarına yönelik dijital oyun mağazası olarak oyuncuların karşısına çıktı. Çıkış yaptığı günden bu yana Steam ile epeyce sert bir rekabetin içerisinde olan Epic Games Store, son vakitlerde dağıttığı fiyatsız oyunlar ile birlikte epey geniş bir oyuncu kitlesini kazanmayı başardı.


Ücretsiz Oyun


Peki şu anda fiyatsız olarak dağıtılan Epic Games Store oyunu hakkında ne düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi bizimle paylaşmayı ihmal etmeyin.

Başa dön tuşu