Epic Games’in Ücretsiz Oyunları İndirmeye Açıldı (3 Kasım)

Epic Games’in fiyatsız oyunları, TSİ 18:00 sıralarında indirmeye açıldı. Bulmaca odaklı ve aksiyon tiplerinde hoş diyebileceğimiz alternatiflerin sunulduğu oyunları kaçırmayın. Ayrıntılar haberimizde.

Bildiğiniz üzere Epic Games, yılbaşı periyodu hariç, haftalık olarak bir yahut daha fazla oyunu kullanıcıların beğenisine sunuyor. Bu sayede bizler hem büyük hem de düşük bütçeli oyunları kütüphanelerimize fiyatsız olarak eklerken, Amerika menşeli yayıncı da kullanıcıları bünyesinde tutma konusunda oldukça başarılı oluyor.

Epic Games’in Fiyatsız Oyunları İndirmeye Açıldı

Bu hafta bizleri yeniden iki fiyatsız oyun bekliyor. İçlerinden bir tanesi, aslında 2020 yılının Ekim ayında da sunulmuş olan Rising Storm 2: Vietnam ve oburu ise Filament. Her ikisi için de 10 Kasım 2022 Perşembe günü TSİ 18:00‘a kadar vaktiniz var ve öncesinde, buradan kütüphanenize eklemeyi unutmayın. Önümüzdeki haftanın oyunları ise Alba – A Wildlife Adventure ve Shadow Tactics: Blades the Shogun olarak belirlenmiş.

Filament Hakkında

Gerçek orada. Bir yerlerde.

Filament Corporation’ın öncü araştırma araçlarından Alabaster’a bin ve gemiyi devre dışı bırakan ve mürettebatın kaybolmasına sebep olan gizemli bir sorun karşısında geminin denetimini geri al.

Geminin yaralı pilotu Juniper’in yardımı ile mürettebatın başına neler geldiğini öğrenme ve neden ortadan kaybolduklarını ortaya çıkarma seyahatinde seni sonlarına kadar zorlayacak şeytani derecede sıkıntı bulmacalarla yüzleş.

Karmaşık lakin bağımlılık yapan bulmacalara sahip bir tek kişilik oyun, Alabaster’a binme yüreğini göster ve gemiden ayrılmak için elinden geleni yap.

Rising Storm 2: Vietnam Hakkında

Tripwire Interactive tarafından yayınlanan ve Türkçe metin takviyesi de sunan Rising Storm 2: Vietnam, devasa çok oyunculu ve simülasyon ve strateji çeşitlerini bir ortaya getiriyor. Daima olarak güncellenen oyun, şu an prestijiyle ortalarından seçim yapabileceğiniz Amerikan Kara ve Deniz Piyade Ordusu, Kuzey Vietnam Ordusu, Ulusal Kurtuluş Cephesi, Avustralya Ordusu ve Vietnam Cumhuriyet Ordusu olmak üzere altı farklı ordu, tüfek, tabanca, alev makinesi ve roket atar dahil elliden fazla silah, Huey, Cobra, Loach ve Bushranger olmak üzere dört helikopter, yirmiden fazla harita ve üç oyun modu ile altmış dört oyunculu savaşlar sunuyor. Ayrıyeten yüzlerce seçenek ile kendi karakterinizi de oluşturabiliyorsunuz.

Epic Games Store Hakkında

6 Aralık 2018 tarihinde yayınlanan Epic Games Store, Windows ve macOS platformlarına yönelik dijital oyun mağazası olarak oyuncuların karşısına çıktı. Çıkış yaptığı günden bu yana Steam ile epey sert bir rekabetin içerisinde olan Epic Games Store, son vakitlerde dağıttığı fiyatsız oyunlar ile birlikte hayli geniş bir oyuncu kitlesini kazanmayı başardı.


Ücretsiz Oyun


Peki şu anda fiyatsız olarak dağıtılan Epic Games Store oyunu hakkında ne düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi bizimle paylaşmayı ihmal etmeyin.

Başa dön tuşu