Epic Games’in Ücretsiz Oyunları İndirmeye Açıldı (15 Eylül)

Epic Games’in fiyatsız oyunları, geçtiğimiz dakikalarda indirmeye açıldı. Şayet bağımsız geliştiricilerin macera oyunları hoşunuza gidiyor ise, bu hafta sizi mutlu edebileceğinizi düşündüğümüz iki oyun var. Ayrıntılar haberimizde.

Bildiğiniz üzere Epic Games, yılbaşı periyodu hariç, haftalık olarak bir yahut daha fazla oyunu kullanıcıların beğenisine sunuyor. Bu sayede bizler hem büyük hem de düşük bütçeli oyunları kütüphanelerimize fiyatsız olarak eklerken, Amerika menşeli yayıncı da kullanıcıları bünyesinde tutma konusunda hayli başarılı oluyor.

Epic Games’in Fiyatsız Oyunları İndirilebilir Oldu

Şu anda mağaza üzerinden fiyatsız olarak indirebileceğiniz oyunlardan birisi kırmızı bir tilki rolünde olacağımız Spirit of the North iken, oburu ise bir kaptan rolünde olacağımız The Captain. Her ikisi için de 21 Eylül 2022 Perşembe günü TSİ 18:00‘a kadar vaktiniz var. Önümüzdeki haftanın oyunları ise ARK: Survival Evolved ve Gloomhaven olarak seçilmiş.

Spirit of the North Hakkında

İzlanda görüntülerinden esinlenilerek geliştirilmiş ve çeşitli İskandinav halk bilimi yapıtlarına dayandırılmış bir öykü ile karşımıza çıkmış olan Spirit of the North, üçüncü kişi bakış açısından oynanan bir tek oyunculu oyun oluyor.

Hikayesi Kuzey Işıkları’nın koruyucusu büyülü bir tilki ruhu ile iç içe geçmiş olan sıradan bir kızıl tilkinin rolünde olup, senaryo boyunca hem yoldaşımız hem de harap halde bırakılmış olan diyar hakkında daha fazla bilgi sahibi olacağız.

The Captain Hakkında

Galaksinin başka tarafında kaybolmuş bir Uzay Filosu bilim subayı olan Kaptan Thomas Welmu rolünü üstleneceksin. Karanlık güçler gezegenimizi yok etmek için Dünya’ya yanlışsız yola çıktı ve onları durdurabilecek tek şey senin elinde.

Galaksinin bir ucundan öbür ucuna gidip süratle meskene dön. Seyahatin boyunca yeni arkadaşlar edin. Yeni düşmanlar da. Herkesi kurtaramayacaksın. Geride kimi bırakacaksın? Yol boyunca hangi uygarlıkları kurtarıp hangilerini yok edeceksin? Tüm kararlar senin elinde.

Kaptan sensin!

Epic Games Store Hakkında

6 Aralık 2018 tarihinde yayınlanan Epic Games Store, Windows ve macOS platformlarına yönelik dijital oyun mağazası olarak oyuncuların karşısına çıktı. Çıkış yaptığı günden bu yana Steam ile epey sert bir rekabetin içerisinde olan Epic Games Store, son vakitlerde dağıttığı fiyatsız oyunlar ile birlikte hayli geniş bir oyuncu kitlesini kazanmayı başardı.


Ücretsiz Oyun


Peki şu anda fiyatsız olarak dağıtılan Epic Games Store oyunu hakkında ne düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi bizimle paylaşmayı ihmal etmeyin.

Başa dön tuşu