Epic Games Store Ücretsiz İçerik Paketi Dağıtıyor

Bu hafta, Epic Games Store fiyatsız içerik paketi ile karşımıza çıktı. 2018 yılından bu yana devam gelenek birinci defa bozuldu. Fakat önümüzdeki hafta içerisinde tekrardan fiyatsız oyun dağıtımına devam edilecek. Haftanın içerik paketinin ayrıntıları ise haberimizde.

Bildiğiniz üzere Epic Games, yılbaşı periyodu hariç, haftalık olarak bir yahut daha fazla oyunu kullanıcıların beğenisine sunuyor. Bu sayede bizler hem büyük hem de düşük bütçeli oyunları kütüphanelerimize fiyatsız olarak eklerken, Amerika menşeli yayıncı da kullanıcıları bünyesinde tutma konusunda hayli başarılı oluyor.

Epic Games Store Fiyatsız İçerik Paketi İndirilebilir Oldu

Dijital PC oyunu mağazası üzerinden geride bıraktığımız yedi gün boyunca Cook, Serve, Delicious! 3?! oyununu fiyatsız olarak dağıtmış ve bu hafta için de Rumbleverse – Bum Boksçu İçerik Paketi ile oyuncuların karşısına çıkılacağının işaretini vermişti. Hatırlayacağınız üzere geçtiğimiz haftalarda, bir oyunun yanı sıra bir de indirilebilir içerik paketi oyuncuların beğenisine sunulmuştu. Bu hafta için de benzeri bir durumun kelam konusu olacağını varsayım ediyorduk, fakat varsayım edilen üzere olmadı. Rumbleverse – Bum Boksçu İçerik Paketi, 25 Ağustos 2022 Perşembe günü TSİ 18:00’e kadar kütüphanelerimize tek kuruş ödemeden eklenebilir olacak. Ne var ki önümüzdeki hafta, Ring of Pain ile fiyatsız oyun dağıtımı kaldığı yerden tam gaz devam edecek.

Rumbleverse – Bum Boksçu İçerik Paketi Hakkında

Bu paketin içindekiler:

  • Özel Bum Boksçu seti
  • Boks kulaklığı
  • Boks eldiveni
  • Boks atleti
  • Boks şortu
  • Boks ayakkabısı

Özel bir unvan kartı arka planı ve çerçevesi

120 dakikalık oyun içi Şöhret güçlendirici

Epic Games Store Hakkında

6 Aralık 2018 tarihinde yayınlanan Epic Games Store, Windows ve macOS platformlarına yönelik dijital oyun mağazası olarak oyuncuların karşısına çıktı. Çıkış yaptığı günden bu yana Steam ile epeyce sert bir rekabetin içerisinde olan Epic Games Store, son vakitlerde dağıttığı fiyatsız oyunlar ile birlikte epeyce geniş bir oyuncu kitlesini kazanmayı başardı.


Ücretsiz Oyun


Peki şu anda fiyatsız olarak dağıtılan Epic Games Store oyunu hakkında ne düşünüyorsunuz? Niyetlerinizi bizimle paylaşmayı ihmal etmeyin.

Başa dön tuşu