En iyi grafiklere sahip 15 mobil oyun!

Bildiğiniz üzere koronavirüs günlerinde meskende eğlenceli vakit geçirebilmeniz ismine son günlerde oyun tavsiyelerimizin bulunduğu içerik sayımızı artırdık. Bugüne dek PC, Nintendo, Xbox, PlayStation oyun konsolları için birbirinden farklı tiplerde oyun tavsiyelerinde bulunduk.

Bu oyunları paylaşırken bazen, ücretsiz oyunları, bazen kampanya dahilindeki indirimli oyunları, bazen Epic Store ya da Steam üzere platformların haftalık olarak oyuncuların beğenisine sunduğu hediye oyunları ele aldık.

Elbette her oyuncunun sevdiği farklı tıpta oyunlar mevcut, o nedenle oyun tavsiyelerimizin bulunduğu listelerimizi derlerken, oyunların birbirinden farklı cinslerde olmalarına itina gösterdik. Son olarak sistem ihtiyaçları düşük oyunları derleyerek, düşük bütçeli oyuncuların sahip olduğu bilgisayarları da düşünerek bir liste derlemiştik.

Şimdi de çabucak hemen herkesin sahip olduğu akıllı telefonlarda oynayabileceğiniz birbirinden hoş ve yüksek kalitede grafiklerin yer aldığı taşınabilir oyunları dikkate alarak bir liste derledik. Gelin bu listemizde bulunan oyunlara daima birlikte göz atalım.

İşte sizler için derlediğimiz en düzgün grafiklere sahip 15 taşınabilir oyun;

1- Asphalt 9

2- The World 3: Rise of Demon

3- Oceanhorn 

Başa dön tuşu