Elden Ring’in Hayran Yapımı Animesi Geliyor!

Bir hayran, Elden Ring’in animesini oluşturdu, ilk fragmanı yayımladı. Fragman, oyundan esinlenen kısa filmin gerçekten de etkileyici olacağını gözler önüne serdi.

FromSoftware imzalı RPG, souls-like ve açık dünya türlerindeki Elden Ring, Şubat 2022’de piyasaya sürülmüş ve kısa sürede dünya çapında başarı yakalamıştı. Yılın Oyunu da dahil birçok ödül alan yapım, şimdiye kadar 25 milyonu aşkın kopya satmıştı. Yakın zamanda piyasaya sürülen Shadow of the Erdtree DLC’siyle de yeniden en çok oynanan oyunlar arasında yerini almıştı.

Elden Ring’in inanılmaz başarısı devam ederken bugün oyunun hayranlarını heyecanlandıracak bir gelişme yaşandı. Bir hayran tarafından geliştirilen Elden Ring animesinin ilk fragmanı paylaşıldı.

Hayran yapımı Elden Ring animesinin ilk fragmanı

Elden Ring animesi, Steins Alter isimli tasarımcı tarafından oluşturuldu. Fragmana baktığımızda gerçekten çok iyi durduğunu görebiliyoruz. Profesyonel stüdyoları aratmayan bir iş çıkarılmış desek abartmış olmayız.

Hayran yapımı kısa film, sonbahar aylarında YouTube üzerinden yayımlanacak ve 5 dakika uzunluğunda olacak. Oldukça kısa bir süreye sahip olsa da görüntülerden hem oyunun hem de DLC’nin etkileyici bir versiyonu olacağını görebiliyoruz.

Kısa tanıtım fragmanından, Malenia ve Radahn’dan Mohg ve Maliketh’e kadar oyunun birçok ikonik boss’una yer verilmesi dikkat çekiyor. Sonda ise Shadow of the Ertree DLC’sinden Messmer yer alıyor.

Steam’de Tüm Zamanların En Çok Oynanan Oyunları: PUBG, CS2, Elden Ring ve Dahası…

Alter, Elden Ring animesini aylardır geliştiriyor ve süreç hakkında takipçilerini paylaştırıyordu. Şimdiden heyecanlandıran yapımın nasıl olacağını sonbaharda çıkış yaptığında göreceğiz.

Başa dön tuşu